Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha egy pasi azt mondaná nektek, hogy a nőnek a konyhában és a gyerekek mellett a helye, ezért ne dolgozzon, mert nem a karrierépítés a feladata?

Figyelt kérdés
Egy pasi szerint nekem be kell vonulnom a konyhába, és ő semmilyen házimunkában nem venne részt, mert az a nő dolga. Mivel ő dolgozna, ezért ez az én feladatom, mert ő hozná haza a pénzt, cserébe -szavai szerint- minden este jól megd@gna. Engem viszont nem engedne dolgozni, mert egy gyereknek anya kell, és az enyém a gyereknevelés és a háztartás. Döntésekben is ő a főnök, mert -szintén idézem őt- "a férfi a fej, én meg a nyak, amely mozgatja a fejet, de a fej dönt". Diplomásként sohasem dolgozhatnék mellette. Mit mondanátok ennek a pasinak, hogyan állnátok hozzá?
2009. aug. 15. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy pasi, akkor megmondanám neki, hogy ez az ő véleménye az enyém más és jó, hogy nem a férjem. Vitatkozni ezen úgysem érdemes.

Ha az én barátom lenne, akkor szépen elköszönnék tőle.

(Bár nagyon szeretek a konyhában lenni)

2009. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ellenszenves ez a hozzáállás, mert ha nem jelentené így ki, akkor örömmel megtenném, de így, hogy előírta, már bennem van a "csakazértse".
2009. aug. 15. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:

ezt mond meg neki. h egyetértesz nagyjából, csak nemegészen ilyen felfogásban.

pl ezt én úgy fogom fel, h eleve abból indulok ki, h egy anyának a gyermeke mellett a helye, ezért ő addig ne dolgozzon. így viszont a férj dolgozik, lehet h dupla annyit, így jobb ha a nő magára vállalja a házimunkát is.

azzal viszont h este meg jól megdugja...hát ezmár azért kicsit félrement kijelentés sztem-

2009. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ő a leendő vőlegényed? Úgy érzem van önérzeted,szóval neked nem kell segítség,helyre tudod tenni a dolgokat egyedül is :) Sok sikert! Egyébként egyetértek veled! :)
2009. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Még fiatal vagy ezért biztos azt mondod, meg sokan másik is azt mondják erre hogy nem éppen nyerő... pénzt akarsz, új dolgokat, élvezni az életet, szabadon stb... ezért dolgozni akarsz. Mivel fiatal vagy, így van rendjén. De eljön az idő, kb 35-40 éves korodban, mikor a hátad közepére se kívánod majd a munkát, és akkor negyvenszer is hálát adnál egy ilyen férjért, aki mellett neked "csak" otthon kell lenned a gyerekekkel, meg a házimunkát megcsinálnod.
2009. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én első


Kedves előttem szóló nagyon nem értek egyet veled.

43 éves vagyok és 3 gyereket szültem. 6 éves korukig otthon voltam velük. De közben is végig tanultam (az első diploma mellé még szereztem néhányat és néhány nyelvvizsgát is) és alig vártam, hogy visszamehessek dolgozni. Ma, amikor a gyerekek már nagyok nem is tudom mit csinálnék, ha nem dolgozhatnék és nem tanulhatnék tovább. Meg is bolondulnék, ha otthon kéne ülnöm és port törölgetni.

2009. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Így kijelentette én nekem fél éve volt az esküvőm és én is dolgozom mint modell már régen nem az van hogy a férfi dönt mindent közösen kell megbeszélni ha neked ez így nem tetszik neki mond meg.
2009. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
előző vagyok 24/L
2009. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
No volt egy ilyen ismerősöm.Nem jártunk csak cimborák voltunk,de abból viszont nagyon jók.Megtanítottam rá,hogy egy nő esze nem csak csörgőnek való,és nem azért fehér a menyasszonyi ruha,mert minden háztartási gép fehér.Miután ezt felfogta,azóta boldog kiegyensúlyozott kapcsolatban él.Én igenis az asztalra csaptam,és ellent mondtam,használtam az eszemet,és a nem kicsit felvágott nyelvemet.Nincs rá biztos receptem,ehhez ismerni kellene a pasit is meg téged is.A lényeg,h ne hagyd magad.Ha nem tetszik neki,akkor el lehet menni.
2009. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Repülnék a konyhába, azzal a feltétellel, hogy mint nagyokos családfenntartó, leszurkol a bankkártyámra havi 500 rugót :DDD Viccet félretéve, nem tudom milyen hangsúllyal mondta ezt ez a fiú, mert azért az meghatározza, hogy lenéző módon gondolkodik-e a nőkről vagy sem. Ha igen, otthagynám mint a sz@rt. Már csak azért is, mert ilyen alapon ha lánya lesz, akkor azt is konyhatündérré, és dugnivalónak fogja nevelni? Hiszen ha nő lesz, ne gondolkozzon az se. Na ezt nagyon nem bírnám elviselni...
2009. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!