Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hozzámenjek olyan pasihoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámenjek olyan pasihoz, aki nem vonz és soha nem is vonzott? Lehet mély igaz szeretetből házasodni?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és 3 éve összejöttem egy pasival. Nagyon megszerettem, nagyon kedves figyelmes, tenyerén hordozz, soha eddig egy pasi nem bánt velem ilyen jól. Viszont nem vonzódok hozzá, abszolút, tudom jön a kérdés, hogy akkor a szex hogy megy, de érdekes módon valahogy nem gondolok rá szex közben és akkor élvezni tudom azért. 30 évesen már gyereket szeretnék és úgy gondolom nála biztonságban lennénk. Eddig messze nem ezt éreztem egy pasinál sem. Lehet megalkuvásnak látszik, de 30 évesen ez már szerintem érthető.

Tavasszal megkérte a kezemet, olyan kis romantikusan, aranyosan :) és természetesen igent mondtam.

Jövő nyáron tervezzük az esküvőt, de van bennem bizonytalanság, hogy azért így jó lesz-e a házasságunk.


2015. szept. 30. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
👏
2015. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, de eléggé döntésképtelen nő vagy, ha már a saját életedről nem tudsz egyedül dönteni és itt kérsz tanácsot olyanban, amiről csak te tudsz egyedül határozni!!


Én eleve nem járnék olyan sráccal, aki külsőre nem vonz engem!

2015. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

En nem tudom elkepzelni az egesz kapcsolatot vonzalom nelkul. Nekem kell a szikra, meg minden...


Nekem ez akkor is megalkuvasnak tunik, de te tudod.

2015. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem tenném, de mindenki más.

Én bevallom őszintén, hogy oda vagyok a pasikért, imádom, hogy némelyik annyira jól néz ki, van egy tipikus esetem. És a férjem is pont ilyen, már 5 éve házasok vagyunk, és a mai napig ha csak magához húz és megölel is végem van tőle, és nekem ez fontos. Nem tudnám magam elképzelni, egy olyan pasi mellett, aki nem vonz. Szeretem a bátyám, szeretem az öcsém, kedvelem a fiú haverjaim, de a páromat szeretem, imádom és kívánom. Szóval szerintem egy szimplán szeretem nem elég. De ha neked igen, akkor..

2015. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom a leendő gyerekedet, baromi rossz mintát mutatsz neki. Én is 30 éves vagyok, de soha nem alkudnék meg.
2015. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyébként sajnálom a pasidat is, mert ez nagyon megalázó.
2015. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem házasodnék össze vele, mert a házasság előtti és a házasság környéki idő a legcsúcsa egy kapcsolatnak. Ha az már most is csak megalkuvás, mi lesz később? 10 év múlva, mikor már megkopnak a dolgok, még a legaktívabb szuperpárok is megszokják egymást és megkopik a tűz, akkor Te majd mit mondasz el? Hogy már az elején is másra gondoltál? És addigra már majd undorral mész az ágyba, mert már az elején sem vonzott?


Egy ilyen gondoskodó tündérbogár pasi megérdemelné, hogy igazán szeressék és ne csak megalkudjanak mellette. És ezt a legjobb szándékkal mondom.

2015. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a kapcsolatok zöme - már amelyik jól működik és nem válással végződik - előbb-utóbb ugyanide jut.
2015. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van egy jó hasonlat, ami eszembe jutott.. Képzeld el magad kislány (vagy fiatal lány) korodban, hogy képzelted a jövőd, a leendő gyerekeid, a szerelmet. Na most ahogy leírtad az jön le, te fogsz egy baseball ütőt és szétvered ennek a kislánynak a fejét. Elképzelem, ahogy szép lassan elhízott cekkereket cipelő nyanya lesz belőled, aki undorodik már magától is, aztán majd ha a gyereketek már kirepült sírva rádöbbensz, mi a szart keresek én emellett az ember mellett. Én csak azt nem értem, a felnőttek miért törik el a saját gerincüket, feltöltve annak helyét lekvárral? (bocs a sok Csernus hasonlatért)
2015. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

Istenem, ennyi idealista nőt.....

Itt a többség P.S. I love you és Szerelmünk lapjai borzadványon szocializálódott.

Statisztikailag a nagy szerelemből, hirtelen köttetett házasságok mennek először tönkre.

Miért ne lehetnél vele boldog, miért ne lehetne nagyon jó a házasságotok, ez csakis rajtatok múlik, hogy mennyire akarjátok. Ezt a szerelem dolgot nem kell ennyire ideologizálni.... Amit gyerekkorunkban elképzeltünk, az mind mese....

A ti kapcsolatotok egy korrekt felállás, adott egy férfi, aki mindent megad, adott egy nő (te), aki azt érzékeli, elismeri. Erre van szükség.


Én is 30 éves vagyok, csak férfiban. Jó pár kapcsolaton túl vagyok, jelenleg egyedül élek, és most ez jó is így nekem. Szeretnék családod, gyerekeket a későbbiekben, de nem a szerelemre hajtok. Keresek egy normális, reális, 2 lábbal a földön álló nőt, akitől nem az emancipunci szöveget nyomja, és büszkén vállalja a női szerepet. Cserébe én maximálisan odarakom magam mint férfi, támogató társa leszek, egy közös célért fogunk dolgozni.

2015. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!