Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzámenjek így a barátomhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámenjek így a barátomhoz?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve ismerjük egymást,először barátok voltunk,majd lassan szerelem lett belőle,ez már több mint 2 éve van így.Nagyon szeretem őt,minden nap egyre jobban.Ő azt mondja nála ugyanígy van.Viszont a szülei egyáltalán nem támogatják a kapcsolatunkat,indiai származásúak így valamennyire meg is értem,nagyon sok a kulturális eltérés közöttünk.Ők mindenképpen indiai feleséget képzelnek el a fiuk mellé.Nagyon bánt hogy egyáltalán nem kedvelnek,az esküvőnkre sem jönnének el.Tudom hogy a párom nagyon örülne ha a szülei ott lennének és nekem is jólesne.Szerintetek mit csináljak??
2014. dec. 9. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
C típus?
2014. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kemény dió! A BBC-n volt néhány cikk indiai fiatalokról, akik hasonló cipőben járnak, annyi különbséggel, hogy az ő családjaik őrájuk akarják erőltetni az indiai kulturális hagyatékot, ergo a lányok legyenek jó háziasszonyok, odaadó feleségek, a fiúk pedig legyenek jómódú kérők. A fiúnak kellene ezt megértetni a családdal, viszont - mivel Európában vagyunk - soha ne hagyd magadat elnyomni, beolvadni egy idegen kultúrába. Állj ki magadért, az európai értékeinkért és ez alapján mérlegelj, hogy mit akarsz! A világ ezen felében azért már megszokott és elfogadott, hogy egy nőnek álmai vannak és karrierje!
2014. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ti fogtok ketten együtt élni. Nem a szülei veled.

Felnőtt önálló ember azt vesz feleségül, akit szeretne.

A szülők meg majd lassan ha nem is békélnek meg, megszokják.

2014. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged, akkor nem fogja érdekelni a kultúra, a hagyomány. Nem döntheti el senki sem helyette, hogy kit szeressen!
2014. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát,már sokat beszéltünk az itteni dolgokról,ő semmiképpen sem szeretné hogy én dolgozzak,párszor jól össze is vesztünk ezen de végül megegyeztünk hogy nem fogok.Tudom hogy felnőtt ember,de ugye náluk nem úgy vannak a szokások mint nálunk,a házasság is egy "megrendezett" esemény...
2014. dec. 9. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Aha, tehát dolgozni sem enged. Ha jó neked kalitkába zárt madárkaként leélni az életed, hajrá, menj csak hozzá!
2014. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem jó de imádom őt... :S
2014. dec. 9. 14:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Megakadt ezen a szemem: nem akarja hogy dolgozz, és te már bele is nyugodtál ebbe.

Nem akarok gonosz lenni, de ez csak rosszabb lesz. Máris behódoltál egy ilyen fontos kérdésben? Ő döntötte el, hogy mit csinálj életed elkövetkezendő 40-45 évében? Ne viccelj már...ez csakis rád tartozik, hogy mit szeretnél csinálni! Simán szépen lassan a barátodon és az ő családján keresztül vissza fognak lopózni az ő szokásaik az életetekbe, és azon kapod majd magad, hogy nulla egzisztenciával házicseléd vagy igény szerint szexautomata leszel évtizedeken át.

Persze tudom, most nagyon szeret, igen. Meg ő nem olyan. Á, nem. A bántalmazó, terrorizáló férjek sem úgy kezdik ismerkedésnél, hogy első randin lenyomnak egy sallert. Eleinte nincs náluk nagyobb lovag a föld színén. De majd később! Én szóltam...

2014. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg én is!
2014. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igazatok van,én sem szeretnék egész életemben otthon ülni.De nagyon nehéz így,hogy más kultúra,más világ... Ő is nagyon sok mindent tesz értem,próbál úgy élni mint mi de ez nem ilyen egyszerű... Anyukája sem dolgozott soha életében,de nemis volt rá szükség mivel elég jómódúak,nagyon jól meg vannak a mai napig.Én csakis azért szeretnék dolgozni hogy ne üljek otthon egész nap,ezt mondtam már a barátomnak is.Majd meglátjuk...
2014. dec. 9. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!