Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti képesek vagytok titkolózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti képesek vagytok titkolózni a férjetek előtt, ha valami örömhíretek van? Mi volt a legjobban titkolt dolgotok előtte?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam fizetésemelést, és azonnal írtam neki, aztán pl. amikor terhes lettem, arról is azonnal küldtem képet. De a legapróbb dolgokat is azonnal tudatnom kell vele (pl. vettem egy nagyon jó körömlakkot).


Őt ez nem zavarja, és ő is ezt csinálja velem, de engem zavar, hogy nem tudom estig megtartani az örömhíreket, míg találkozunk...:)


Ti hogy vagytok ezzel?


2014. okt. 3. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen vagyok, pedig olyan jó lenne ezeket személyesen közölni, de nem bírom ki addig :S :D mondjuk mi nem élünk együtt, még csak 9 hónapja járunk, nem találkozunk minden nap sajnos
2014. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Sem jó, sem rossz dolgokban nem akarok előtte titkolózni. A képesség megvan bennem, de a férjem előtt miért kéne?

De kérdező, könyörgöm, azt ne mondd, hogy a kedves párod elalél tőle, hogy vettél egy tök jó körömlakkot. :D Nőként nevetnem kell ilyenen. Biztos ujjongva ugrál a munkahelyén: "Juhé, szuper, zseniális! Alig várom, hogy a kollégáimmal is közölhessem, drágám!"

Fárasztó lehetsz. :D

2014. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2: meglepő, de tetszenek neki, mert az előző barátnője nem csinált ilyen nőies dolgokat, és most még érdeklődik:))
2014. okt. 3. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:)
2014. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Most még újdonság neki, hogy te csinálsz ilyen nőcis dolgokat, de már terhes vagy? mióta vagytok együtt? gondolom még nem túl rég, kezdeti lelkesedés, ami aranyos is lehet, ha a pasi vevő rá... mondjuk párom lehet nem repdesne, ha egy rátgyalása közepén dobnám az üzcsit, hogy szupi lakkot vettem :) de nem is az én stílusom ez...
2014. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha neked ezt jelenti a titkolózás, hogy nem osztok meg minden csip csup apróságot azonnal... akkor igen, képes vagyok rá.

Nem szoktam banális dolgokkal hívogatni, és még a munkahelyi sikerek is ráérnek estig. Már csak azért is, mert egyikünk se telefonálgatni jár dolgozni.

2014. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én inkább személyesen szeretem közölni a jó híreket. A körömlakkvásárlást vagy hasonlót meg megemlítem, ha nem felejtem el, de emiatt tuti nem hívnám fel a páromat.

Mondjuk én eleve nem szeretek sem telefonálgatni, sem sms-ezni, csak akkor teszem, ha tényleg van mondanivalóm.

2014. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5: jól van, jól van.:) Még él a kezdeti lelkesedés mindkettőnkben, még csak 3 éve gyűrjük egymást:)


És igen, azt jelenti, hogy minden csip-csup dolgot nem osztotok meg (pl. terhesség, fizetésemelés).

2014. okt. 3. 14:22
 9/16 A kérdező kommentje:
ja, és nem telefonon közlöm vele, mondjuk viberen szoktam egy képet küldeni, meg ő is, ha lát valami vicceset.
2014. okt. 3. 14:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a terhességre értették, hogy csip-csup dolog. Másrészt én biztos nem telefonon közölném ezt, hanem személyesen. Élet-halál kérdésénél egyértelműen kell a személyes kontaktus.
2014. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!