Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet szerelmes a feleségébe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes a feleségébe, ha ezt műveli? 26N

Figyelt kérdés
5 éve házasodtak össze. Kezdettől fogva szeretőt tart, kettőt is. A feleség nem tud semmit, néha gyanakszik. A férfi ilyenkor vissza fogja magát, nem bukik le soha. Állandóan huszonéves lányok után kajtat, rendszerint meg is kapja őket. Néha talál értelmes nőket, velük sokáig ismerkedik, fellángol irántuk, de ezekből nem lesz semmi. A feleség milyen szerepet tölt be? Mit jelent számára?
2015. dec. 27. 00:30
1 2
 1/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Takarító és szakács.
2015. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos pont
2015. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom te vagy az egyik szeretője. Ne legyél ostoba, hogy bedőlsz neki ezek után.
2015. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem a nőket mindig az ilyen gyökerek számukra a menők!

Ez ba+éethetetlen,tényleg bunkónak kell lenni

2015. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ha muszáj akkor kéznél van.
2015. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem, én csak az egyik fellángolása vagyok, akivel fizikai kontaktusba nem lép soha, ismerkedni akar velem.Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen.
2015. dec. 27. 01:00
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy gondolta, hogy biztos pontnak, meg a gyereke(i) anyjának jó lesz, ő meg majd kalandozhat mellette.


Mondjuk ha a feleség is így viszonyul a hűség kérdéséhez, meg ilyen a morális értékrendje, akkor a férfi is könnyen bekerülhet azok közé a férfiak közé, (különböző orvosi statisztikák szerint 8-15 %-ra becsült arány), akik más biológiai apa gyerekét szeretik, nevelik a sajátjukként, és gondoskodnak róla minimum 18 éven keresztül.


(Többnyire nyilván nem tudatos a nő részéről, de lehet akár az is. Anyukámnak volt egy kolléganője, akit annak idején szanaszét csalt a férje, egy idő után meg titkolni sem nagyon próbálta. Neki úgy "hálálta meg" a felesége, hogy - ahelyett, hogy elvált volna - szült két szép gyereket, szándékosan, tudatosan más férfitól, aztán a férj szépen felnevelte őket abban a tudatban, hogy a sajátjuk.)


Nem tudom, hogy tudnak emberek úgy élni éveken, akár évtizedeken keresztül, hogy átverik azt az embert, akinek hűséget fogadtak, meg az sem, hogy ez miért jobb, mint soha nem nősülni, illetve férjhez menni, és addig lenni valakivel, amíg az ember szereti és tiszteli annyira a másikat, hogy nem él mellette kettős életet, és ha nem is tökéletes minden a közös életükben, az érzelmi energiát arra fordítja, hogy kettőjük kapcsolatát sikerüljön boldogabbá, teljesebbé tenni minden téren.


A kérdésedre visszatérve, ha annyira közeli viszonyban vagy ezzel a férfival, hogy így belelátsz az életébe, neki nem tetted fel soha ez a kérdést, ha már foglalkoztat?

2015. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha megtudná, hogy tudok róla, szívrohamot kapna, nem vagyok az a bekavarós típus.

Tudom, hogy a felesége buta, mégis sajnálom, mert nem ártott senkinek, imádja a csávót. Ő is szélütést kapna szerintem.

2015. dec. 27. 01:37
 9/15 anonim ***** válasza:
A fenét!Viszont kell,akihez fordulhat,ha a szeretők le se fossák és aki főz rá.Itt csak csicska szerep van.
2015. dec. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fish1 ***** válasza:

Nem, ha szerelmes lenne, akkor nem tartana szeretőket. Valami nagyon nem jó abban a kapcsolatban.

A nőt se értem, mert gyanakszik többször is, nyilván érzi, hogy valami nem stimmel, de ezek szerint mégis áltatja magát és nem mer szembenézni az igazsággal.

Hát ja, a feleség ebben az esetben a házvezetőnő...

2015. dec. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!