Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megszerveznéd a "meglepetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerveznéd a "meglepetés bulit" a férjednek vagy sem?

Figyelt kérdés

Idén lesz 30 éves és már előre "kikötötte", hogy szeretné, ha lenne meglepetésbulija. Egyrészt, ez így már nem "meglepetésbuli", másrészt én nem igazán szeretnék ezzel foglalkozni.


Tudom, hogy egy kerek születésnap mennyire fontos az ember életében, de semmi kedvem és energiám még ezzel is foglalkozni.


Anno az esküvőnknél is nekem kellett kézbe vennem a legénybúcsújának a szervezését, mert a két legjobb barátja hol nem ért rá telefonálgatni, e-mailezni a többi cimborának, hol más kifogást találtak.

Végül rám hárult az egész feladat, hogy mindenkit felkeressek, megbeszéljem velük, hogy mikor találkozzanak (a lakásunkra jöttek a férjemért).

A végén már lassan odáig jutott a dolog, hogy a feladatokat is szinte én találtam ki.

Nagyon dühös voltam akkor, mert ezt nem épp a menyasszonynak kellene megszerveznie/megoldania, de tudtam, hogy csalódott lenne, ha nem ünnepelhetné meg az utolsó "szabad" estéjét.


Nyilván egy legénybúcsú és egy születésnap nem ugyan az, de egy porcikám sem kívánja megint a hetekig - hónapokig tartó szervezést, mire mindenkit összeszedek és mindent letisztázom. Főleg nem egy újszülött és egy 2,5 éves gyerek mellett.


Te mit csinálnál a helyembe? Tudom, hogy számít rá..


2014. jan. 30. 13:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%

Én megszervezném neki ezt a bulit.

Ezt csinálnám a helyedbe.

2014. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%

Legalább nem voltak gogo csajok a legénybúcsún! :)

Viccet félretéve, szerintem ha szervezel is valamit, azt szerényen tedd. Nem kell nagy felhajtás, meg sok ember. Max családi összejövetel, vagy hasonló.

Ha nem tetszik neki, akkor elmondod neki, hogy sajnálod ha nem értékeli a meglepetést....

2014. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen igen.
2014. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Rengeteg barátja van és tudom, hogy arra számít, hogy ők legyenek ott. Tehát a családi összejöveteles meglepetésparti nem érdekli, mivel a családdal külön ünnepeljük meg mindig a jeles alkalmakat.

Viszont most megint mindenkit körbetelefonálni, "zaklatni" hetekig, hogy akkor jössz-e?!

Ráadásul kéne valami helyet is bérelnem erre, mert hiába nagy a lakásunk, a két gyerek miatt nem igazán örülnék a mulatásnak.


Szóval lényegében mindent úgy kell/kéne elintéznem, hogy én azon az estén alapból nem leszek ott. Mindent előre kell kifizetnem. Én meg utálok úgy kidobni pénzt az ablakon, hogy 30 emberből kb. 10 megy el végül.

Oké, benne van ez is a pakliba, de utálom, ha valaki ígérget, 100%-ra mondja és baxik elmenni.

2014. jan. 30. 13:59
 5/38 anonim ***** válasza:
31%

Ez a "meglepetésbuli" egy a Halloweenhez hasonló átvétele a magyartól idegen amerikai szokásoknak. Miért nem elég egy közönséges születésnapi családi összejövetel?

Sznob a férjed, vagy fitogtatni akarja, hogy mennyi pénz tud a családod elverni mindenféle sötét alakok itatására?

2014. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%
Ez így úgysem meglepetés buli, mivel számít rá, így segíthet megszervezni.
2014. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
49%

Azok alapján, amit írsz, én nem szervezném meg. Inkább megbíznám az egyik barátját vele.


Azért szánalmas, hogy a legénybúcsút is neked kellett megszervezni, meg a feladatokat kitalálni...


De milyen meglepetésbuli az, amiről tud az illető? :)

2014. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan ilyen passzív barátokkal akar ünnepelni? Neki ebben mi a jó?

Na mindegy, azért szerintem egy sima bulit nem kell hónapokig szervezni, főleg, ha házibuli lesz.

Gyerekek mellett is belefér néhány email (telefonálni minek?). A legfontosabb dolgokat/kérdéseket beleírod egy sablon emailbe, szétküldöd a haveroknak, és ha nem működnek közre, NEM A TE HIBÁD lesz.

Mindent megtennék a férjemért, még hajnalban is szervezném a nagy buliját, ha erre vágyna, de hogy felnőtt embereket nem kergetnék egy buli miatt, az biztos.

2014. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg, hogy nem akarod megszervezni aztán kész, nem kell mindent belemagyarázni. De ha majd anyák napján ő sem köszönt fel a gyerekkel akkor te is fogad el, hogy nem volt kedve hozzá.
2014. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
64%
Nincs kedved, akkor ne csináld!
2014. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!