Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyi idö járás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi idö járás, együttélés után kérte meg a párja a a kezét?

Figyelt kérdés
Mi 2 és fél éve vagyunk együtt,abbol már másfél éve együtt lakunk.Úgyérzem eljutottunk arra a szintre hogy gyürüt kaphassak.nagyon boldoggá tenne.22 éves vagyok.sokat dolgozom és párom is hogy legyen pénz a továbbiakra a jövönkre!saját lakás stb...,de hónapok óta kocsikat néz mert venni szeretne egyet,holott van autonk ami teljesen megfelel az elvárásoknak.Vmelyik nap mondtam neki addig nem lesz uj autoja amig nem leszünk házasok,csak hirtelen felindulásbol mondtam.Ö erre azt felete majd lesz minden,de ö nem akar nagy esküvöt csak menjünk be egy templomba és kész. :( de nekem a mindent jelentené egy szép esküvö ami emlékezetes lenne.elevrné a megsporolt pénzünket egy autora,és megint éveket sporolhatnénk a pénzre hogy legyen pénz esküvöre?nem szeretném,de noszogatni meg mondani sem akarom neki,mert félek h megijesztem.minden rendben a kapcsolatunkban,nagyon szeret én is öt,csak félek hogy ö olyan h 10 év mulva vesz el és 15 év mulva lesz gyerekünk,nem azt irom nektek h most vegyen el.lehet 3-4 év mulva is.csak egy gürü hiányzik amire ha ránéznék még boldogabb lenne,és azért szeretnék 30 elött egy kisgyereket:) félek hogy sose jutunk el odáig!hosszu lesz odáig az út.

2013. júl. 20. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6 hónap. Rá 4 évre nagy lagzit csaptunk. 28/nő
2013. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy:)
2013. júl. 20. 09:56
 3/17 anonim ***** válasza:

Talán 2 év után kértem meg a kezét és talán 1-2 évre rá volt az esküvő. De ez régen volt, már válás óta is eltelt pár év. Most már a kapcsolat elején elmondom, hogy ha meghallom a témát, akkor végeztünk. Nem hiányzik nekem ez a terror. Ha nyomás nélkül is meg tudom kérni a lány kezét, akkor az sokkal értékesebb neki is.

Neked fontosabb a gyűrű, mint az, hogy a párod őszintén adja neked.

Egy szóval sem írtad, hogy a párodnak miért lehet fontos az új(abb) autó! Nem próbálod megérteni, csak magaddal foglalkozol.

A gyerekkel kapcsolatban is ugyanúgy gondolkozol, mint az exem. Nőként akarsz sikeres lenni (esküvő, gyerek). Egy gyűrűre és egy spermadonorra van szükséged.

2013. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez nem így van ahogy gondolod!Egyre többen mondják család,barátok hogy elég komoly a kapcsolat ahhoz hogy továbblépjünk egy lépcsöfokot!te azért mondod ezt mert az a házasságod sajnálatos modon de fuccsba ment ezek szerint!amit nagyon sajnálok.de sztem az sem bün ha egy nő családot akar,szép esküvöt és utána jöhet a többi.amugy is irtam hogy nem noszogatom és nem is mondtam neki konkrétan ezt a dolgot,hogy mennyire szeretném ezt a dolgot!
2013. júl. 20. 10:21
 5/17 anonim ***** válasza:

m.Ö erre azt felete majd lesz minden,de ö nem akar nagy esküvöt csak menjünk be egy templomba és kész. :( de nekem a mindent jelentené egy szép esküvö ami emlékezetes lenne.elevrné a megsporolt pénzünket egy autora,és megint éveket sporolhatnénk a pénzre hogy legyen pénz esküvöre?


- Női önzőség.

2013. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
mert tudod németországban élünk,ahol azért drágább minden,és mivel itt nincs lada meg ilyenek,ezért szeretne egy bmw-t,van egy jo autonk,ami fél éve van meg,de ö már bmw-t akar,söt azt sem tudja mit akar,minden héten másik kéne neki.Akkor az nem fontos hogy én mit akarok?csak azt vegyem figyelembe hogy ö mire vágyik?hogy egy héten egyszer beleüljön,én is örülnék ha boldog lenne de én is akarok egy kis örömöt,8-10 napokat dolgozom egyhuzamba,és talán kapok egy pihenönapot,minden vasárnap dolgoznom kell amikor párom itthon pihen,reggel 8tol 5ig,egy hatalmas hotelben takaritok,amit nehezen birok,föleg hogy nem beszélek még jol németül.minden nap kiröhögnek,meg morognak mert nem értek meg dolgokat.mégis csinálom,mert szeretem öt és azt akarom hogy jo legyen minden!akkor én adjam fel az álmamimat?mert ö autót akar?nem azért mek dolgozni gyomorgörcsel hogy autot vegyen a pénzböl!nekem is fontosak dolgok,mint másoknak!nekem is van célom!és szeretnék 5 éven belül a felesége lenni,mert nagyon szeretném ha annak mondhatnám magam,mert büszke lennék rá és boldog!!!
2013. júl. 20. 10:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező a férfid is elvenne, csak szerényen. Így el fog venni ha bolond, elkölti a spórolt pénzt. Majd a fejéhez vágod miért nincs a többi tervetekre elég pénz, és elhagyod. :D
2013. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ez nem nöi önzöség!!!
2013. júl. 20. 10:30
 9/17 anonim ***** válasza:

Aha, akkor mindenki önző akinek vágyai vannak? A pasi mert autót akar a nő mert esküvőt? Azon kívül egy nő genetikailag úgy van kialakítva, hogy biztonságra vágyik, gyermeket akar, és egészségesebb is 30 előtt. Nem irreális amire vágysz, de figyelmeztetlek, a férfiak ezt nem értik meg és elriaszthatóak.


Nekem a párom 3 év után kérte meg a kezem, egy évre rá volt az esküvő. Kis esküvő volt, de emlékezetes. Nem erőltettem ki sem a lánykérést, sem az esküvőt. Sőt: nálunk én akartam elszökni és kettesben házasodni, a férjem ragaszkodott a normálhoz a családja miatt.


Hagyd rá, nem tehetsz sokat, mert a kierőltetett lánykérés nem az igazi.

2013. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
sporolt pénzét?az én pénzem,mert az ö fizujábol élünk és az enyémen van az összes sporolt pénz!és nem akarom hogy kocsira külcsük,van már akkor minek uj?akkor szted ezt hagyjam?és különben is kérdeztem vmit nem pedig a lehurrogást vártam.sztem sok nö álma egy esküvö nem csak az enyém
2013. júl. 20. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!