Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire jelentene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jelentene számotokra problémát egy párkapcsolatban, hogy a barátotok pénisze kimondottan nagy?

Figyelt kérdés
A férfiasságom 22 cm hosszú és 6 cm vastag, a volt barátnőmmel minden együttlétnél nagyon sokat kellett várni, hogy kellően ellazuljon és felizguljon ahhoz, hogy be tudjon fogadni, ez néha sikerült, néha nem, amikor igen, utána már nagyon jó volt, de anno meg is jegyezte, hogy egy kisebb péniszű fiúval lazábban is menne a dolog. Nem emiatt mentünk szét, de félek, hogy egy későbbi barátnő számára ez akár nagyobb gondot is jelenthet. Mit gondoltok?

2015. aug. 30. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire, majd faragunk le belőle, hogy pont passzoljon.
2015. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Párom ugyanígy volt, minden korábbi barátnőjével óvatoskodnia kellett. Én az előző kapcsolatomban megszoktam a nagyobb méretet, bár csak hosszú volt, nem vastag, a mostani párom pedig még vastag is... Én meg még szűk is vagyok, de nagyon. :)

És igen, sokat kell dolgozni a bejutásért. :) De utána már nagyon jó mindkettőnknek, ezért hősiesen megküzdünk, és ha már ellazultam, mindig maximális élvezetet okoz. De ez rajtam is múlt, hogy akartam és tudtam lazítani, mert ha az elején, a kellemetlen résznél feladtam volna, akkor nem tudnánk élvezni...

Ami a hosszt illeti: fontos a fokozatosság. Nem jó, ha az elején már mélyre hatol, inkább lassabb, finomabb mozdulatokkal be kell járatni, ezt én is tudom szabályozni, mert ha kellemetlennek érzem, kicsit változtatok a testhelyzetemen és máris nem kellemetlen. Aztán mikor már bejáratódtam, akkor már mindent lehet, akár vadul döngethet is, nem kellemetlen. Szóval rajtad múlik, hogy fokozatosan közelíts, a nőn meg, hogy el tudjon lazulni, hogy át tudjon lendülni a kezdeti kényelmetlenségen.

2015. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Én nekem kimondottan előnyös a nagyobb pénisz. Persze az elején nálam is kell kűzdeni a bejutással, de számos férfival voltam és hiába mondják nők nem a méret a lényeg, igenis az.


Váló ok lehet egy olyan lánynál aki szolídabb és visszafogottam illetve életlében nem volt dolga nagy pénisszel.

2015. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan nőt kell keresni, aki már szült legalább egy gyereket, nem lesz probléma. :D
2015. szept. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

~17/5 az ideális ez kb. olyan mins a másik irányban a 13/4 meg kell vel tanulni báni vagy hozzá illó adottság kell a nő részéről. Azaz testi (anatómiailag) ilyen hüvely és/vagy lelki szexmániás szereti a fáj. A "kissé" szadó és kezdettőé vadul csináljátok, utána könnyen és élvezettel fog menni, de sok intim torna nélkül a lánynak utánad csak nagy lesz jó arra (vaginális orgazmus).

Idősebb nők, intim torna hiányában amúgy is lazulnak. Az újkorban a városokban is elfelejtették a közös meztelen fürdőző nappal a intim tornát a masszázzsal és nem a közékorban. Második József tiltó határozatai, a bábák nőknek tartott ilyen tanításairól. Viszont állítólag anya volt a világon a legjobban kitágul nő.


Gyermekei Habsburg–Lotaringiai Mária Anna főhercegnő

II. József magyar király

Habsburg–Lotaringiai Mária Krisztina főhercegnő

Habsburg–Lotaringiai Mária Erzsébet főhercegnő

Habsburg–Lotaringiai Károly József főherceg

Habsburg–Lotaringiai Mária Amália főhercegnő

II. Lipót magyar király

Habsburg–Lotaringiai Mária Johanna főhercegnő

Habsburg–Lotaringiai Mária Jozefa főhercegnő

Habsburg–Lotaringiai Mária Karolina Lujza főhercegnő

Habsburg–Lotaringiai Ferdinánd Károly Antal főherceg

Mária Antónia francia királyné

Habsburg–Lotaringiai Miksa Ferenc főherceg



Csak szeretőimről írtam példákat.


39F/bi

2015. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És volt Habsburg is, jó csak viccelek. Oldal ágon én vagyok az. És az közbe csúszott.
2015. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!