Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik valamilyen házasságköt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valamilyen házasságkötési támogatás?

Figyelt kérdés
Állítólag (!) 2016-tól van valamiféle házasságkötési támogatás, de nem igazán tudom, hogy hol lehetne ennek utánanézni. Biztos bennem van a hiba, de én a magyarorszag.hu-n nem tudok eligazodni. Google-ben meg mindenáron a CSOK-ot hozza ki, de én nem arra gondolok. Esetleg a kormányablakban tudnak nekünk erről felvilágosítást adni?
2016. jan. 14. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 120 ezer adókedvezményre gondolsz. Két éven át, havi ötezer forint formájában kapod, plusz kaptok extra szabadnapot. És asszem ingyenes lesz a házasságkötés is.

Nem vitték túlzásba. :)

2016. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D , hát nem, de minden apróságot meg kell becsülni, főleg ha esküvőszervezésről van szó :D, köszi a választ
2016. jan. 14. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5000 ft jár havonta.
2016. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Friss házasok kedvezménye, így keress rá
2016. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

ez az ami nalam a kamu

f**znak kihozni ennyit a hazassagbol

2tanu es kesz

2016. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tisztelem a véleményedet, de szerintem egyénenként változó, hogy ki mit szeretne kihozni az esküvőjéből. Én úgy gondolom, hogy egyszer van az ember életében esküvő, az legyen olyan, amilyet szeretne. Mi hajlandóak voltunk lemondani az arany karikagyűrűről és nemesacél gyűrűt választottunk, mert mindkettőnk álma, hogy az egész családdal és barátokkal ünnepeljünk. De mégegyszer: ez teljesen egyéni vélemény
2016. jan. 15. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyeni.Mi meg drqga gyurut vettunk es csak ket tanu volt ott.Nekunk igy meghittebb volt,ket tanut se akartuk,de az kotelezo... :) Igen friss hazasok 5000ft adokedvezmenyt kapnak fejenment.Ha gyerek szuletik csaladi adokedvezmeny van,de az 10ezer.De csak egyikotoknek.
2016. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!