Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim! Miben tudnék segíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Miben tudnék segíteni neki, hogy túllépjen rajta?

Figyelt kérdés

A barátnőm terhes volt és sajnos elment a magzata (tudatos baba vállalás volt). Mivel én egyszer már elveszítettem a családomat van sejtésem, min megy keresztül.

Magát okolja a vetélésért, illetve azért, hogy ismét megtörtént ez velem, ezúttal miatta.

Hiába mondogatom neki, h erről nem tehet és ugyanúgy szeretem, mint korábban, nem hibáztatom semmiért de semmi.

Mellette vagyok, beszélgetünk, de egyszerűen már nincs ötletem a fentieken kívül.

Mi mást tehetnék még? Nektek Hölgyek van még valami egyéb ötletetek, hogyan segíthetnék ettől is jobban?



2015. dec. 7. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit hagyd, vígasztald, szeretgesd de ne szavakkal hanem tettekkel bizonyítsd neki, hogy szereted és semmi baj nincs. Nem kis idõ lesz mire ezt feldolgozza, legyél vele türelmes.
2015. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom!


Adj időt neki a gyászra, ne kérdezgesd, ne "nyúzd" a témával.

Esetleg gondoltatok rá, hogy felkeressetek vagy ő felkeressen egy olyan csoportot, ahol olyan nők vannak, akik átmentek már ilyesmin? Sokat tud segíteni, ha látja, mennyi sorstársa van, akik ugyanúgy nem hibásak, mint ő, és ugyanúgy átmentek ezen az önhibáztató fázison.

2015. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veled történt, és végtelenül tisztellek, hogy így mellette állsz ! ( Ilyen egy igazi férfi ). Próbáld megőrizni a derűdet, ez át fog egy idő után ragadni rá, találj ki valami programot, a lényeg, hogy ne hagyd, hogy otthon gubbasszon. Ahogy az előttem szóló is mondta, ezen az idő fog enyhíteni, és az ha majd lesz babátok a jövőben.
2015. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki, hogy a magzatnak valószínűleg valamilyen komoly, az életben maradást akadályozó betegsége volt, ezért nem maradt meg a terhesség. Gondolom egészséges babát szeretnétek ti is. Ha vetélés történt, ez nem volt lehetséges. Mondd el azt is, hogy a következő terhességnél, az előzmények miatt, mé jobban fognak figyelni rá az orvosok.
2015. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden férfinek ilyennek kellene lenni, mint amilyen te vagy! Minden tisztelet a tiéd!


Továbbra is legyél mellette, éreztesd vele, a szeretet, törődést, itt a karácsony lassan, sétáljatok esténként egyet, ilyenkor olyan szépek a városok. Így elterelődik a gondolata, és megérti hogy mennyit jelent neked!

És idő, idő, idő, hagyj neki időt, majd rendezi magában és akkor újra nyitni fog feléd, mint ezelőtt!

2015. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a válaszokat. Sokat segítettetek vele :)
2015. dec. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!