Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kifordult a világ? Norma az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifordult a világ? Norma az érdekházasság, a 20 éves lányoknak az 50-es pasi. Egyre többször hallom és engem vetnek meg, ha szerintem ez nem normális!

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 10:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%

Hova fordult ki, és mikor? Dédanyáink idejében kifejezetten megszokott volt, hogy fiatal lányt idősebb férfihoz adtak feleségül, mivel neki volt megfelelő egzisztenciája. A mi családunkban is volt ilyen, nem ma, hanem még a 20. század közepén. Minél inkább visszamegyünk az időben, annál inkább látható, hogy norma volt az érdekházasság, az egyik definíciója szerint is ,,gazdasági közösség".


A másik dolog meg, felnőtt emberek el tudják dönteni, hogy mit akarnak kezdeni az életükkel. Ismerek nagy korkülönbséggel párokat, akkorával, hogy biztosan húzogatnád rá a szemöldököd:) És boldogok együtt, nem a pénzről szól. Ezt olyan nehéz neked elképzelni?:)

2016. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Ja bocs, most olvastam a hozzászólásod, hogy rád néznek furán, amiért nem akarsz idősebb pasival összeállni, akkor sztornó, amit a 11-esben írtam.


Nézd, neked így felel meg. Én konkrétan nem ismerek olyanokat, akik érdekből házasodtak össze, legyen köztük akár nagy, akár kicsi a korkülönbség. Hajtsd el nyugodtan azokat továbbra is, akikkel nem akarsz életed végéig együttélni. Nem lehet viszont, hogy a barátaid arra akarták felhívni a figyelmedet, hogy túl rózsaszínan látod a dolgokat, és minden szempontból tökéletes társat keresel (ami nem igazán létezik:))?

2016. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12-es valójában te is azt írod, hogy rózsaszín ködben látom a világot, hidd el nem, nem a tündérmesére vágyom, csak egy hétköznapi normális szerelmi kapcsolatra( korban hozzám illő férfivel) már bocsánat, de 21 évesen miért baj, ha nem egy löttyedt seggű papára vágyom aki a tökeit a földön húzza... ? Pont telibeszrom a pénzét ...majd én megkeresem, amire szükségem van! Amúgy azt sem értem, hogy ha ez így van mióta világ a világ, hogy a prostitúciót miért ítélitek el...hisz ez ugyanaz!
2016. jan. 21. 13:13
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
de ki mondta neked hogy oreg papikaval kell osszejonnod? eloiras ? :D
2016. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

Én nem ismerek ilyen párt, szóval annyira nem lehet gyakori.


De benenm is csak az merül fel, kit érdekel?!

2016. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
28%

Igen, nagyon kifordult a világ. Ma már nem szégyen, sőt büszkeség Qnak lenni. Ami nem keverendő az örömlánnyal. Az örömlány egy szolgáltatást árul, tehát szolgáltató míg ezek a lányok egyszerű Qk.

Sosem vallják be, maguknak sem, de nagyon megbánják.

Viszont alig több mint 10 év múlva én is ötven leszek. Talán én is élni fogok a felkínált lehetőséggel, ha addig valamilyen csoda folytán, nem pukkanna ki a lufi.

2016. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A korkülönbség dolog egy nagy baromság,mert nemondja már azt nekem valaki,hogy tudatosan megválogatja mindenki kibe,mikor,hol legyen szerelmes.Mert ez az érzés jön,ha akarod,hanem.
2016. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Házasságot még nem hallottam ilyet, de kapcsolatot igen, nagyon sok a 40-50-es pasi 20-as lány kapcsolat.

Egyszerűen az az oka, hogy ezeknek a férfiaknak már van pénzük, és tudják mit kell mondani/eljátszani a nőnek, hogy vonzóak legyenek nekik, és már az első házasságon túl vannak, és mivel többségében az asszonynál van a gyerek, van idejük, ráadásul a kiscsaj is babázhat kötetlenül hétvégén, úgy hogy nem neki kell kitolnia, és 24/7 foglalkozni vele.

2017. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!