Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők között jár e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők között jár e itt olyan, aki keveredett már titokban internetes flörtbe, viszonyba? Megbánta e vagy nem? Ártott vagy javított a házasságán? Folyt.

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatokat vont le belőle utólag? Hogy rendezte el magában? Komolyan vette e vagy játéknak?

2016. febr. 2. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm a választ. A párom és én annyira bízunk abban, hogy ilyen nem történhetne meg velünk, sosem tennénk ilyet egymással, és ha "dolgozunk" a kapcsolaton, még sok-sok év múlva is, akkor minden rendben lesz és boldogok leszünk. Ez így tök biztató, de mégis egy csomó ilyet lehet hallani... :/
2016. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak rajtatok múlik! De mindkettőtökön. Tudod három gyerek, nagyszülői segítség nélkül eléggé be tudja darálni az emberek energiáit. A másik a szexualitás, eltérő igények, de ehhez az alap igényhez még hozzájön a munka és egyebek miatti fáradtság is.
2016. febr. 3. 16:34
 13/13 anonim válasza:
85%
Túl vagyok egy kis flörtön én is csak nálunk komolyra fordult és nagy szerelem lette belőle. Gyerekek voltak nála is és nálam is,ill. vannak is.A vége az lett,hogy teljesen egymásba bolondultunk és mindketten borítottunk otthon.Összeköltöztünk,majd 3 hónap után észhez tértem,persze már későn.Azt nem bánom amit nála okoztam mert csak jót tettem vele.Megszabadítottam,sagítettem megtenni amit már rég meg kellett volna tennie.Viszont amit az én családommal tettem azt még magamnak sem bocsájtom meg sosem.Aztán kaptam 1 új esélyt,és úgymond pár hónap tekerés után visszakaptam Őket. Egy életre elég lecke volt.Viszont az sem volt semmi mokir a "flört" tartott.Nálam minden rendben volt otthon,mármint kicsit uncsi volt de kül minden rendben volt mégis meglépte.Fax voltam.Sajnos én szerelmes tipus vok így belesodróttam.Azóta távoltartom magam.Nagyon távol..Lényeg és ezt komolyan tanácsolom -ha tehetek ilyet- Ne hazudj magadnak és őszintén lásd,hgy miért teszed,ne hitegesd magad,hogy csak játék ha egyszer nem az.Ha van gyerek is akkor nagyon nagy a tét az már nem játék.Ne hallgaass a kis gyökerekre akik el linkelik itt a választ - és itt nem minden kommentre gondolok,mert írtak Neked nagyon hasznosat is.Vigyázz,hogy meddig mész el.De ha kicsit is hasonló vagy hozzám akkor menekülsz...:-)csak ügyesen....:-)
2016. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!