Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos e ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos e ahogy banik a ferjem? Tobbi lent (kicsit hosszu )

Figyelt kérdés
Nem vagyunk ojan regota hazasok , szoval csak majdnem 3 eve , de ugy erzem neha mar kezd elegem lenni , sokszor veszekedunk , en nem mehetek el sehova ha egyedul vagyok , mert mar rogton baj van ! O nem olyan tipus hogy nelkulem menjen ide oda ,es emiatt gondolom azt akarja en sem menjek ! egyik baratnomhoz akarnek menni , hat minek kell , azt mondja ! azelott hivtam jojjon velem , de nem jon ! ha anyumhoz akarok menni valamiert , minek kell menni , mert nem reg voltunk , vagy hogy tobbet fogy a benzin , mint amenyit ulok ott ! eskuvo elott is kb ijen volt , amikor vegeztem a liceumot nem mehettem el a maturandusra , mert nehogy ki tudja massal lennek , ( akkor is hivtam magammal ) de o nem jott ! Persze en nem mentem el ! O idegesebb tipusu , de most mar oszinten mindjart zarjam magam be a hazban , mert en nem mehetek el valamerre egyedul ?? hozza teve azt hogy ha elmegyek akkor mar rogton tudna , vagy megint veszekedes torne ki ! Ezeket lassan kezdem megunni , es kihul a szeretet bennem ha sokat vitatkozunk , vagy mar nem is tudom mit tudjak mondani ! egyutt is van amikor elmegyunk ide-oda , de en is vagyom egy kis kikapcsolodasra , hogy elbeszelgessek valakivel ....velemenyek ??

2016. febr. 18. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A velemenyem, hogy ha mar az eskuvo elott ilyen volt, akkor minek mentel hozza?

De mivel ez mar megtortent, en szepen leulnek vele megbeszelni, hogy neked is szukseg van kikapcsolodasra es te mar pedig elmesz ide vagy oda. Szolsz neki es ennyi.


Ha sehogy nem erti meg en elvalnek. Lehet drasztikus, de az ilyen ember nem valtozik meg...

2016. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
100%
tényleg én sem értem, minek házasodni úgy, h ekkora különbségek vannak. Mindegy, ez már eső után köpönyeg. Nem kell engedélyt kérned. Egy normális kapcsolat nem erről kellene h szóljon.
2016. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt h nem normalis es birtokolni akar...es h ne menj sehova!!!
2016. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!