Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az gáz hogy 30 évesen 5 éevs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy 30 évesen 5 éevs házasság után eljutottam oda hogy szívesebben vagyok benn a melóhelyen mint az asszonnyal? És valóban nem sírnék ha elvinnék az ufók?

Figyelt kérdés

Röhejesnek hangzik de igaz: inkább vagyok benn és bámulom a kopasz 50-es főnökömet mint otthon legyek az asszonnyal. Péntekre szombattra már sokadik alkalommal extra műszakot kértem és nem a pénz miatt-addig se vagyok otthon.


Válás? Hát ja de a lakás…

Csak ez tart vissza. Az asszonyt leszarom sőt ha sose látnám az se érdekelne.


És még csak 30 vagyok. Újra házasodni??? Majd ha meszet ettem. Inkább elmegyek szerzetesnek….


2016. febr. 20. 21:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Mi tortent h igy gondolkodsz ot ev utan?
2016. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja de a lakást el lehet adni, a pénzt el lehet felezni. Ez ne tartson vissza, ha szar a kapcsolat, mert majd 50-esen kopaszon jössz rá, hogy elvesztegetted az időd egy nő mellett, akit utálsz.
2016. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
17%
nem az ! egyszerűen meguntad a nőt én ezért nem is házasodok meg szerintem megunnám hamar
2016. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
50%
Nem, egyáltalán nem gáz :)))
2016. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen,úgy hogy nincs az emberbe semmi tisztelet a másik iránt,úgy nehéz.
2016. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%

Nem gáz, a te éled, úgy b..szod el ahogy akarod.

Túl gyáva vagy, ahhoz is, hogy elhagyd, mert hát ott a kifogás, a lakás.. inkább csak túl nagy a szád, de cselekedni...áá.. az luxus.


Ahogy szokták mondani, amelyik kutya ugat, az nem harap. :)

2016. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Ezen jót nevettem XD
2016. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt ilyen az ex ferjemmel de en veled ellentetben elvaltam tole, mar nem tudtak tobb tulorat biztositani:-))En meg imadkoztam h elvigyek az ufok, de o az ufoknak sem kellett, szoval muszaj volt lepnem, azota ujrahazasodtam es minden szuper😄
2016. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Kicsit azért furának tartom ezt a helyzetet. Dolgozol, ha elváltok és elfelezitek a lakást, akkor lesz pénzed is újrakezdeni... Miért nem lépsz? 30 évesen még gyakorlatilag fiatal vagy és előtted az élet.


Vagy te is azt akarod csinálni, mint felénk a nagy öregek, hogy reggel elmennek és egész nap a hegyen isznak, hogy aztán este hazavánszorogjanak valahogy az asszonyhoz akivel egész nap annyit beszélnek, hogy szia? Kruvára nincs értelme.

2016. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Jót nevettem az ufón! :D Nekem is az ex férjemmel volt hasonló (de nem ennyire súlyos), de én is már elváltam.

Szokták mondani, hogy a házas férfiak tovább élnek, de jobban várják a halált! :D


Komolyra fordítva a szót, szerintem lépj és adjátok el a lakást vagy valami, mert ha ezt így folytatod, egy szép nap arra ébredsz, hogy áll fölötted az asszony egy pozitív terhességi teszttel és akkor aztán várhatod a megváltást!!

2016. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!