Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az gáz hogy 30 évesen 5 éevs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy 30 évesen 5 éevs házasság után eljutottam oda hogy szívesebben vagyok benn a melóhelyen mint az asszonnyal? És valóban nem sírnék ha elvinnék az ufók?

Figyelt kérdés

Röhejesnek hangzik de igaz: inkább vagyok benn és bámulom a kopasz 50-es főnökömet mint otthon legyek az asszonnyal. Péntekre szombattra már sokadik alkalommal extra műszakot kértem és nem a pénz miatt-addig se vagyok otthon.


Válás? Hát ja de a lakás…

Csak ez tart vissza. Az asszonyt leszarom sőt ha sose látnám az se érdekelne.


És még csak 30 vagyok. Újra házasodni??? Majd ha meszet ettem. Inkább elmegyek szerzetesnek….


2016. febr. 20. 21:05
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Ez nettó fszság, már bocsánat, hogy egy 25éves jó állásban dolgozó miért nem nősül...


Ki várja el? Csak ha én elvárom magamtól, hogy férjhez megyek/elválok, szülök/nem szülök, az akkor történik, nem akkor amikor a család/haverok/kollégák fújják, hogy hát.

Ez nem az az élethelyzet, amit mások szerint kell élni.


Plusz akkor ha továbbnézzük, mi az, hogy nem nyúlsz az asszonyhoz, hisz 30 vagy, és ELVÁRHATÓ, hogy ennyi idősen 5év után már másfél gyereknél legyél. És különben is, ha már megnősültél ELVÁRÁS, hogy ásó kapa nagyharang. És ELVÁRÁS, hogy ehhez még mosolyogj is, és ELVÁRÁS, hogy a gyerekes viselkedésed(mert amit leírtál, és a problémád, így csak amolyan kamaszkori lázadás) is abbahagyd.

Érthető, amit ezzel akartam írni?

2016. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

nem, nem érthető.


Mi lenne ha venném a hólapátot lerendezném az asszonyt aztán irány a kóter?


Vagy mi lenne ha inkább magamat rendezném le? Közel a vasút csak alá kell ugrani.

2016. febr. 21. 14:09
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak egy troll vagy. Az is a sz@rabbik fajtàból
2016. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Arra akartam célozni, hogy mindent az elvárások szerint teszel, erre fogod az életed alakulását

Szóval ha elvárás volt, 25évesen nősülni, akkor azt is tudod, hogy akik elvárták azok az általam sarkosan megírtakat is elvárják: gyerek, mosoly...


Viszont sokadjára írsz agresszív dolgokat: felgyújtom, lerendezem, ugrok, kötél. Minden rendben odabent?

Nem egészséges hozzáállás a probléma megoldásához, még ha jelzed is, hogy következményét tekintve, kóter, súlyos is lehet

2016. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

"Minden rendben odabent? "


Dehogy van. Ha rend lenne szted itt lennék ezen a szutyok fórumon?

2016. febr. 21. 14:32
 26/43 anonim ***** válasza:
DON'T FEED THE TROLL PLS!!!!!4444!!!!
2016. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Hát?


Mindenesetre a hülyeségeket verd ki a fejedből, ülj le az asszonnyal, beszéld meg vele, hogy mit érzel, normálisan!!!

Valószínű neki se egy lányálom melletted. És váljatok el. A hogyanjáról pedig beszélj egy ügyvéddel kinek mi és hogyan jár- mert ez vagyonközösség, és ha jár hát sajna jár, ha nem akkor max a szája.

És akkor talán rendeződik minden ha kimondják a boldogító nemet.

De ehhez fel kell nőni, és nem démonokat növeszteni magadban.

2016. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Idejöttél, hisztiztél egy sort. Megjött?

Nem fogsz válni. Sőt, parancsszóra fel is csinálod az asszonyt, mert anyukád elvárja.

Ideje lenne felnőni kisapám. 12 éve nagykorú vagy, tehát felelős a saját döntéseidért! El..sztad? igen. Akkor tedd is rendbe, ne csak picsogj!

2016. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

"Valószínű neki se egy lányálom melletted"



Remélem is hogy nem!!


Őszintén remélem hogy pokol neki. Sajkna meggyőződni róla nem tudok mert reggeltől estig meló van, ha meg nincs úgy alakítom hogy legyen. Úgyhogy hál istennek csak késő este látom 5 perc erejáig, az is elég.

Reggel elhúzok mielőtt felkelne.

2016. febr. 21. 15:30
 30/43 A kérdező kommentje:

"Sőt, parancsszóra fel is csinálod az asszonyt, mert anyukád elvárja. "


Na ezt az egyet még akkor se ha fegyvert fogsz a fejemhez.

2016. febr. 21. 15:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!