Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolsz arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, ha a családban a feleség a családfenntartó, a férj megy GyED-re, és később is otthon marad háztartásbeliként?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 16:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Véleményed a feleségről, férjről, a családról, mint gazdasági egységről, a fentiek tükrében?
2016. febr. 23. 16:35
 2/21 anonim ***** válasza:
12%

Én biztos nem csinálnám ezt, és számomra ez felcserélt szerepek furcsák, még akkor is, ha a 21. században ez már elfogadott.

Számomra a férj még mindig a pénzkereső, szerető apa és férj, aki besegít az otthoni munkákban és a gyereknevelésben.

A feleség szerepe pedig az, hogy otthon maradjon a gyerekkel.


Következő akkor már az lesz, hogy nem csak képletesen, hanem valójában a "férfi" fogja hordani a szoknyát.

2016. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
6%
Azt hogy ez így nem van rendjén mert felborulhat az a egyensúly aminek megkell lennie. A férj húzzon el szépen dolgozni és a feleség meg itthon kezdjen bele egy családi vállalkozásba amit szeret csinálni pl. áruljon házi lekvárt vagy nyisson egy fodrászatot.
2016. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát felborulhat minden ja, meg az egyensúly meg a szerep is ja.

De azért meggondolandó ha a nő mondjuk 600 e Ft-ot keres a férfi meg mondjuk 150-et

2016. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkettőtök elfogadja akkor tök jól működhet. A többiek meg úgy oldják meg ahogy tudják, az meg az ő saját ügyük.

Nekem azt hiszem nehéz lenne elfogadni, de talán megbirkóznék ezzel is.

2016. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Emancipáció van nem ? Akkor meg mi a kérdés ?
2016. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

én szívesen otthon maradnék csodálatos 3 évre a gyerkőccel.


F

2016. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Én benne lennék, de azért dolgoznék otthonról mellette. Közben úgyis tudok a gyerekre is figyelni.


Amúgy nem látom problémának. Ha a nő jóval többet keres a férfinél, akkor miért ne?

2016. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Csinálja mindenki ahogy neki jó, ki vagyok én hogy emiatt leszóljam őket?
2016. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez pont olyan csálé és egyoldalú lenne, mint a klasszikus fordított helyzet. Gazdasági függőség garantált egész életre. Biztos, hogy elmennék/visszamennék dolgozni, ha lejárt a gyed időszak.

De ez mind rám vonatkozik. Ha valakinek jó, akkor még be is válhat, nem is az én dolgom.

2016. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!