Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt felesegem egy evvel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt felesegem egy evvel a valas utan meg mindig nem tud leakadni rolam! Olyan erzes, mintha meg mindig hazastarsanak tekintene. Mit tegyek? Vannak gyerekek is.

Figyelt kérdés
Azota van elettarsam, boldogok vagyunk, de akarhanyszor, a gyerekek miatt vmi gondja van es nem jutunk dülöre, folyton a fejemhez vagdossa, hogy hogy tudok massal együtt lenni, miert varom el, hogy a gyerekeket tamogassa a kapcsolattartasban, stb...? Mielött valtunk csak az anyagiak erdekeltek, mi jar neki, stb. Nagyon bökezü voltam es meg mai napig is vagyok! Pont azert, mert tiszteltem, es nem akartam cserben hagyni a gyerekeink miatt sem. Nekem ök nagyon fontosak!
2012. jún. 12. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Te hagytad ott egy másik nőért?Mert ha igen,akkor megértem hogy nehezen tudja túltenni magát a helyzeten.
2012. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne légy bőkezű. Másodszor pedig ne add alá a lovat. Ha bármit akar, mondd meg neki, hogy hagyjon téged békén, nem vagytok már házasok.

És örülj, hogy csak ennyi, mert nekem az exnejem egy évvel a válás után is csak a bosszún töri a fejét, az köti le minden energiáját, hogy miként tegyen engem tönkre, hogy tegyen nekem keresztbe, pedig ő csalt meg, ő lépett ki a kapcsolatból, amikor már rosszabbul ment nekem anyagilag.

2012. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
A volt férjem három évvel a válás után csinálja ezt. Hisztizik, hébe-hóba viszi el a gyerekeket, mintha szívességet tenne nekem. Mit tegyél? Én csak és kizárólag a gyerekekről beszélek vele, ha elkanyarodik a telefonban e témától már bontom is a vonalat.
2012. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de az én párom volt felsége 5 év után is ilyen. Vannak ilyen betonfejűek, nem tudsz mit csinálni, felakadt náluk a lemez és ők már így fognak meghalni. A szomorú az egészben hogy a fafejűségüket a gyerekek isszák meg leginkább. Ha egy kapcsolat nem működik miért nem lehet azt felfogni? Beteg az agyuk, nem tudok jobb magyarázatot. Az én párom is kinyomja a telefont ha hülyeség kerül szóba, mást nem igen tud tenni.
2012. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!