Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is nagyon korai 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon korai 5 hónap után férjhez menni?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem a barátnőmet, úgy érzem csalódni fog. 4 hónapja ismerik egymást, e hónap elején volt az eljegyzés és jövő hónapban lesz az esküvő! Én lehet, hogy maradi vagyok, de fiatalabb vagyok nála pár évvel, 3 éve kapcsolatban vagyok, mégsem érzem késznek magam egy ilyen komoly lépésre, pedig szeretem a párom. Nem is olyan régen még szerelmi bánattól szenvedett, és most fejest akar ugrani egy házasságba? Beleszólni nem fogok, nincs is jogom hozzá, de a szavaiból úgy vettem ki, hogy el akar menekülni otthonról, ahol az édesanyja folyton szekálja, hogy 26 évesen még mindig nem ment férjhez(keveset beszélünk, valamiért már nem vagyunk olyan jó barátnők, mint régen, de aggódom a hirtelen döntés miatt!)Folyton az jár a fejemben, hogy nagyon korai a dolog, lehet, hogy fellángolás, ami hamar elmúlik, és akkor megint csalódni fog!!!
2012. márc. 30. 00:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónap után mentem és nem bántam meg de az összes többi pasim megbántam volna ha hozzájuk mentem volna szal lutri
2012. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 xStefix ***** válasza:
96%

Hát ez rengeteg mindentől függhet, de azok, amiket leírtál, szerintem kevésbé bíztatóak... osztom az aggodalmad.

De inkább tévedjünk.

2012. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Ám szerrintem picit irigy vagy hogy neked 3 év után nem kérték meg a kezed neki meg 4 hónap után éljegyzés esküvő...
2012. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
És nem tudom felfogni miért ez a nagy sietség! Hiszen ha szeretsz valakit tök mindegy szerintem, hogy mikor állsz oltár elé, a lényeg, hogy érezd 100% késznek magad, hogy az illetővel leéld az életed! De nem hiszem, hogy ilyen rövid idő alatt ki tud alakulni egy életre szóló bizalom. Szerintetek jogosan aggódok?
2012. márc. 30. 00:14
 5/24 A kérdező kommentje:
3. Nem, egyáltalán nem vagyok irigy, csak attól félek, hogy rosszul fog neki elsülni, mert több rossz kapcsolata is volt, és félek, hogy ebből ismét csalódás lesz! de adja isten, hogy ne nekem legyen igazam. Nem értem a döntését tényleg, mert ő olyan, hogy nehezen bízik meg az emberekben.
2012. márc. 30. 00:19
 6/24 xStefix ***** válasza:
93%
Én leginkább csak magamból tudok kiindulni, de spec. pont a nagy átlagba tartozom, akikre azt mondják, hogy kb. 1 év elteltével cseng le náluk a szerelem. Márpedig szerintem lehet, hogy érdemesebb az esküvővel addig várni, amíg már nemcsak rózsaszínben lát az ember mindent, hanem képes kicsit ésszel is szeretni. - Hogy ez most a barátnődnél 4 hónap-e, nem lehet tudni, de az előzmények után ez nekem is inkább menekülésnek és hirtelen jött nagy érzésnek tűnik, mint mély, megfontolt döntésnek. De mondom, neki legyen igaza.
2012. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Jogosan aggódsz, mert sokan evvel az elhamarkodott döntéssel rontanak el egy kapcsolatot. Ennyi ismertség után butaság házasodni. Persze lehetnek kivételek, de nagyon kicsi az esélye, hogy ők valóban összeillenek. Ehhez legalább 2-3 év kell, ez a normális. Ennyi idő kell ahhoz, hogy kiderüljön, valóban összeillenek-e. De sokaknak még ennyi is kevés...
2012. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Én 1 hónap után mentem férjhez.

10 éve élek boldog házasságban.

2012. márc. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem, mért kell ez a sietség. Mért nem elég, ha csak simán összeköltöznek? Nem csak házasok élhetnek együtt.
2012. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Első hét után összeköltöztünk,öt hét után kérte meg a kezem.Esküvő három hónap után volt,8 éve vagyunk együtt:)
2012. márc. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!