Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vége a házasságomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a házasságomnak?

Figyelt kérdés

A férjem csak azzal törődik,neki mi a jó.Többször próbáltam vele megbeszélni,de mindig elhárítja a beszélgetést.Az utóbbi időben már annyira kiborultam ettől,hogy semmibe vesz,hogy ordibáltam vele.Ő pedig csak áll és röhög, ma már ki is gúnyolt.

Legalább azt mondaná,nem szeretlek,elég volt,de csak hallgat vagy röhög.


2016. ápr. 11. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vége.
2016. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Igen, ez egy teljesen halott házasság.

Nem tisztel, nem becsül, akkor már oly mindegy, hogy szeret vagy sem.

2016. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak azt nem értem,miért nincs benne annyi gerinc, hogy azt mondja, nem szeret már.

Ha én nem lépek,neki ez így jó lenne a végtelenségig?!

2016. ápr. 11. 23:48
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Élvezi, hogy felidegesíthet, pont azért mert nem érdekli már, hogy neked mi a jó. Már nem tisztel, hülyére vesz.
2016. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez mióta tart?
2016. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igy van már csak kihasznál.. Hagyd. Tudom fáj én is átéltem már.. De jobb lesz utána minden
2016. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ösnek:kb. 1 éve.Eddig csak elhárította minden megbeszélési kísérletemet, most már néhány hete ki is röhög.
2016. ápr. 12. 19:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Bár úgy lenne 6-os, hogy jobb lenne utána. De a gyerekem miatt nem léptem eddig, hogy teljes családban nőjön fel.De jó az,ha a gyakran síró anyját látja?! :(
2016. ápr. 12. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha már egy éve tart, az elég hosszú idő. Nem érdemes se neked, sem a gyerekeidnek egy ilyen kapcsolatban szenvednie. Költözzetek el és próbáljatok meg új életet kezdeni. A válás ideje alatt már éljetek külön, senkinek sem jó, ha a gyerekek szem és fültanúi lesznek a kifordult apjuknak. Nálunk ugyanez volt és bárcsak az én anyám annak idején így tett volna, akkor ma teljes értékű emberek lehetnénk a családból.
2016. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:
100%

Az a teljes család jó teória, de hát attól függ, milyen.

Ebben nem lesz jó a gyereknek felnőni - én tudom. A miénk is ilyen volt.

Lépj!

2016. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!