Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelemből nem lesz házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből nem lesz házasság?

Figyelt kérdés
Szerelemből nem lesz tehát házasság, csak abból a kapcsolatból, ahol a két ember egymás mellett "meg van"? És ebben jól is érzi magát, mert így "könnyebb"? Vannak még igazi szerelemházasságok? Vagy komolyan csak olyan házasság van ahol, két ember akinek épp hogy valami köze van egymáshoz érzelmileg, meg viszonylag elszórakoznak és elviselik egymást összeházasodnak? A nagy szerelmekből sosem lesz házasság, vagy ahol a különbségek ellenére is házasságot kötnek, mert annyira szeretik egymást?

2016. ápr. 23. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
A szerelem nem tart örökké,és a hzasságok nagyon kis hányada köttetik az első pár rózsaszín felhős hónapban,ráadásul szerintem ezekben az esetekben nagyobb valószínűséggel végződik válással a dolog.
2016. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyes példával tudok jönni. Apámék 20 éve házasok, szerelembõl házasodtak és a mai napig olyanok néha mint két tini. Valamennyi szerelem nélkül nen éri meg megházasodni mert mi van ha az esküvõ után megjelenik a tökéletes?!
2016. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

2-es

Attól, hogy szerelemből házasodik valaki, még megjelenhet később a tökéletes, nem?

Amúgy nem is értem ezt a tőkéletesezést.

Most komolyan mindenki a tökéletest várja?

Legyen, de azt magyarázzátok már el, hogy ha én volnék az a "tökéletes", mi a fenéért vágynék épp rátok, nem tökéletesekre?

Miért nem lehet a tökéletes helyett a megfelelőt keresni?

Tudom, hogy nem lehet olyan faszányosakat posztolni a fészbukra, de ha dolgos, szorgalmas ember és rendes apja lesz a kölköknek, azért az is bőven becsülendő.

Vagy tévedek?

2016. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Csak nem mindig.
2016. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 a tökéletest nem úgy kell elképzelni hogy chuck norris, az egy gyűrű mind felett, a kiválasztott, hanem aki számodra tökéletes. :)
2016. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy praktikusan is lehet választani párt magadnak, de én már egyszer megtettem, kapcsolatban, minden tökéletes volt, de pár hónap után rájött a srác, hogy nem vagyok szerelmes, és kiakadt, szakított velem. Bár gondolkozom rajta, hogy inkább soha nem házasodnék.
2016. ápr. 23. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy jól meg kell ismerni egymást.Igaz, hogy hasonló a hasonlóval.De még ekkor sincs garancia.

Én szerelemből mentem férjhez, a férjem azt mondta ő is szerelmes volt (utólag kétlem), sokat szenvedek mellette, csak az számít,ami neki jó.

2016. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Idősebbektől gyakran hallottam, hogy az a házasság jó, ahol a férfi szeret jobban.

2016. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem:) Vannak boldog házasságok, ahol a felek szeretik egymást, de azok az emberek akik ilyenekben élnek, nem fogják ide kiírni, hogy hahó, mi x éve szerelmesek vagyunk és házasok is...és ilyeneket. Ezzel azt akarom mondani, hogy aki boldog házasságban él, szeretik egymást, az nem fog idejárni panaszkodni, az sehol nem panaszkodik, mert nincs mire. Ezért szinte csak azt veszi észre az ember amikor a rosszat hallja, látja, olvassa, mert akinek gondja van, az keres és vár valahonnan segítséget, véleményt, tanácsot.

Én szerelem nélkül nem házasodtam volna, és a férjem sem. Bár mi abban sem hiszünk, hogy a szerelem mindenképp elmúlik. Mi nem így gondolkodunk.:)

2016. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!