Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hiába vagyok figyelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába vagyok figyelmes a férjemmel, nagyon távolságtartó egy simogatást sem kapok tőle, van értelme még bármit tenni?

Figyelt kérdés

Egy hosszabb munkanélküliség alatt vált ilyenné a helyzet, mármint sokáig nem volt állása, eközben depresszióssá vált és ellenséges lett a viselkedése.

Már egy ideje sikerült elhelyezkednie, de a viselkedése sajnos nem változott.

A két gyerekünk felé továbbra is szeretetteljes a viselkedése, csak felém lett közömbös.

Próbàltam vele beszélni óvatosan arról, hogy mi is ez a jelenlegi helyzet, például olyanokat mondtam, hogy "amikor még szerettél " , de erre egyáltalán semmit sem reagált, komolyan nézett maga elé, pedig azt hittem mond majd valami megnyugtatót nekem.


2016. máj. 18. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

"amikor még szerettél"


Gratulálok, pont ezt a mondatod nem kellett volna mondanod! Látod rajta, hogy most milyen, erre te még ráteszel ezzel a mondatoddal egy lapáttal.


Szerintem minden kertelés nélkül meg kellett volna mondanod neki, hogy mit érzel, hogy tudod, hogy megviselte őt a munkanélküliség, de együtt szeretnéd, ha megoldanátok a jelenleg felmerülő problémát és szeretnéd, ha visszatérne a régi gyengédség, amit kaptál tőle.

2016. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem érezte azt,hogy elégfé támogatod a nehéz helyzetben.Beszéljétek meg részletesen,kérdezd meg,hogy mi bántotta.Ez még szerintem megmenthető.
2016. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Rengeteg konfliktus volt abban a fél évben amíg munkanélküli volt, majdnem szét is mentünk.

Biztosan kell idő ezek után a dolgok javulásához, de jelenleg ez úgy néz ki, hogy én simogatom, kedveskedek neki, ő ezt egyáltalán nem viszonozza, inkább csak eltűri, de szerintem nem is igényli.

Intimitás megszünt teljesen.

2016. máj. 18. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire elhidegült tőled és csak Te erőlködsz, vesd fel a válás gondolatát. Hátha ettől észbe kap. Ha más módon nem hajlandó kommunikálni, vagy megoldani a problémát közösen veled. Döntse el, mit akar, akar-e téged, de így ne viselkedjen. Azt persze neked kell tudnod, hogy adtál-e okot ere a viselkedésre, de nem tűnik kooperatívnak, vagy olyannak a leírásból, mint aki szeretne változtatni, pedig ez neki sem jó.
2016. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tonto megmondta, "csere"...
2016. máj. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem játszmázgatni kell, hogy "amikor még szerettél", hanem leülni őszintén, nyíltan beszélgetni. Hogy űgy érzed, akkor vmi elveszett, amit szeretnél visszahozni a házasságotok érdekében, de ehhez ő is kell.
2016. máj. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
úgy*
2016. máj. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos már elég kritikus szintre jutott a párkapcsolatotok,de talán még van remény.Leülni,face-to face,kibeszélni mindent.Azt is hogy őt mi nyomasztja,azt is hogy te hogy érzel iránta.És mindenképpen meg kell beszélnetek a problémáitokat,mert így nem tudjátok folytatni a közös jövőt.Kezdd azzal,hogy mondja el mi változott benne,és mi bántja,mert szeretnél segíteni,de így tehetetlennek érzed magad.Mondja meg őszintén,szeretné-e folytatni még veled,mert az hogy megszűnt köztetek teljességgel az intimitás,nagyon súlyos problémákat is felvethet.majd írd meg hogy hogyan alakult.Sok sikert!
2016. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, h ezt irom, de van vkije szerintem. Az ex ferjem ugyaig viselkedett kb egy evig, megbeszelni semmit sem akart. Mire elmondta, mar keso volt, menni akart. Mielobb beszelni kell!
2016. máj. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi nem mentség erre a viselkedésre. Az sem, ha munkanélküli. Nálunk is volt ilyen, mindkét oldalon, mégsem lettünk parasztok egymással szemben, nem hanyagoltuk el egymást, hanem támogattuk. Ha így elfordulna tőlem a férjem, és hiába próbálnám vele megbeszélni, nem lenne partner, nem lenne bűntudatom, otthagynám. Ha már ott tart egy kapcsolat, hogy a törődést ki kellene könyörögni az már rég rossz.


Szerintem is van valakije a férjednek.

2016. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!