Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők tartotok szeretőt?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyi idő után?

#szerető #házasságban élők
2016. máj. 23. 17:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
3. vagyok. Tudod Kérdező, nem az a természetes, hogy megcsaljuk azt, akivel összeházasodtunk. Az gerinctelenség és nem kellene rá senkinek büszkének lenni.
2016. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
VAGY megházasodni, VAGY ribinek/hímribinek maradni. És ilyen oldalakat létrehozni, ahol az emberek a félreb*áshoz keresik a dugópartnert... Szégyen. Minek házasodnak ilyen emberek...?
2016. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
miért házasodtam??? megfelelni a társadalomnak... hogy miért kerestem volna "dugópartnert"? mert a volt férjemnek merevedési gondjai voltak, amit nem volt hajlandó kezeltetni, és közölte velem, ha sexet akarok csináljam mással
2016. máj. 25. 22:00
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem azt mondaná a férjem, hogy "csináljam mással", beadnám a válókeresetet.

Amúgy ujjai vannak a férjednek gondolom... ;p xD

2016. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ezt ezen a forumon az eletben nem fogjak megerteni.
2016. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én is beadtam a válókeresetet.. És már el is váltam azóta. De egy dolog biztos! Soha többet házasság. Jelenleg csak barátom van és annak ellenére hogy ő családot akar, nem fogunk sose összeházasodni. A házasságban nincs sex.
2016. jún. 20. 22:14
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül igaz, hogy a házasságban nincs sex, de az ilyen gondok nem tudom hogy nem derülnek ki még az esküvő előtt. Ezért nem kell a nászéjszakáig várni :/

Amúgy a nagypapámnak a 3. házassága volt az, amelyik összejött (már meghaltak sajna) szóval mellé lehet fogni.

2016. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Megfelelni a társadalomnak? Az igen! Marha sok eszed lehet...


Szerintem a társadalom leszarja, hogy te megházasodsz vagy nem. Egyébként pedig mindenki a saját életét irányítja. Nyilván le legyen az ember sorozatgyilkos, (vagy lehet, de ha elkapják büntetés jár érte) de alapvetően úgy élünk ahogy akarunk, a saját elveink szerint.


Ha te nem így élsz, hanem az alapján ahogy szerinted mások elvárják, akkor a te készülékedben van a hiba.


Lehet, hogy az ilyen elmebajosak miatt van annyi válás...

2016. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak mert szarul választottál, és a te házasságodban nem volt szex, az nem jelenti azt, hogy minden más házasság is ilyen.
2016. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...
2016. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!