Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy néz ki az hogy fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki az hogy fehér arany az eljegyzési gyűrű, a házassági gyűrű meg sárga arany lesz?! Egyszerűen nem tudom elképzelni. Illetve az eljegyzési gyűrűm sem nyerte el a szívemet.

Figyelt kérdés
Amikor megkérték a kezem nem is tetszett annyira a gyűrűm, akkor a családja előtt nem mondhattam meg hogy nem tetszik. Azóta már letelt a kicserélős időszak is. Csak abban reménykedem hogy esküvőkor le tudom cseréltetni. Szeretem a párom, de egy lány részére nem mindegy mit visel és mit lát 'élete végéig'. Nem hiszti abszolút csak szerintem van mindenki életében olyan dolog amin egyszerűen nem tud túl lenni.

2016. jún. 4. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hordd őket felváltva, ilyen egyszerű.
2016. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyen a karika is fehér arany. Bár ahogy látom, itt nem a színharmónia a legnagyobb baj, hanem nem tetszik az eljegyzési gyűrű. A házasságig kell hordanod, nem hinném, hogy olyan nagy fáradtság. Viszont így nem bántod meg a párod, mivel ő választotta neked.
2016. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az úgy hülyén néz ki szerintem. Bár nem is mindenki hordja az eljegyzésit csak a karikát. Én mindkettőt hordom és hordani is fogom esküvő után is. Mi anno megbeszéltük, hogy ha arra kerülne sor kinek melyik tetszik, így a fehérarany mellett döntöttünk, tehát az eljegyzési és a karika is az. Ti nem beszéltetek erről, nem tudja a párod hogy neked melyik tetszik? Én megmondtam neki hogy nekem a sárga arany nem annyira de ha ő olyat szeretne, tehát a karika is az lenne akkor inkább legyen olyan az eljegyzési is mint a karika.
2016. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként jobb az őszinteség, bár kár lenne megbántani a párod. Mi beszéltünk róla, hogy melyikek tetsszenének ha majd egyszer sor kerül az eljegyzésre. Bár nem tudom elképzelni, hogy tudott volna olyan rondát venni hogy ne tetsszen.
2016. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt válaszokat! :)


Megbeszéltem vele végül, házasságnál lesz másik :) kísérőgyűrű meg házassági gyűrű. :)

2016. jún. 5. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk így van

Egyiket jobb, a másikat a bal kezemen hordom. Teljesen ok.

Sárga aranyat szerettem volna karikagyűrűből. Eljegyzésinek meg tetszett nagyon a fehérarany köves.

2016. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!