Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tini szerelemből máig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini szerelemből máig?

Figyelt kérdés

Olyan történetekre vagyok kíváncsi, ahol egy szerelem már tinédzserkor óta tart. Szeretném hinni, hogy van ilyen. :)

Szerelmes vagyok az első és utolsó fiúba az életemben már lassan 3 éve, pedig már 11 hónapja szakítottunk. Mégis úgy érzem, nem ért véget a történetünk, az egész olyan különleges..nem lehet így vége. 15 éves korom óta csak őt szeretem, és bár szakítottunk, utána még fél évig találkozgattunk "titokban", és nem barátilag. Mindig megjelenik, tudom hogy szeret még. Történeteket szeretnék, amik hasonló helyzetű, tinikortól felnőttkorig nyúló szerelemről szól.


2016. júl. 2. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát a miénk ilyen :) Nem szégyellem, hogy én még mindig az életem első férfiával vagyok együtt. 17 voltam amikor megismerkedtünk. A gond már itt elkezdődött. A szüleim nagyon nem örültek, sőt tiltottak tőle az elején, mivel ő 27 volt. Mindig mondták, hogy én "nem nő, hanem lány" vagyok, ő meg " nem fiú, hanem férfi". Egy szóval nem akarták, hogy együtt legyünk. Volt is ebből gond elég sok. Aztán csak nem sikerült nekik változtatni a helyzeten. Csak még inkább azt éreztem, hogy szeretem és hogy ő is szeret. Majdnem egy év telt el(így utólag én is sokallom), és csak utána feküdtem le vele. Hajlandó volt rám várni. Azt mondta, hogy rengeteg barátnője volt előttem, most már egy komoly kapcsolatot szeretne és engem pedig szeret. Azt mondta, hogy azzal hogy vár rám, bizonyítani akar. Az ő születésnapján történt meg. Soha nem fogom megbánni, bármi is legyen ezután. Aztán én egyetemre mentem, ahol szintén kitartott mellettem. A szüleim nagyon megszerették, mert egyébként egy művelt, tanult férfi, aki akár el is tudna tartani, ha akarnám. Mindig támogat abban, hogy magamat megvalósíthassam. Hamarosan megszületik az első kisbabánk. Úgy tűnik valóra válik az álmom és kislány lesz! Nagyon hálás vagyok, amiért ő van nekem és azért, hogy tekintettel volt rám és semmit sem sürgetett.


Remélem veled is minden rendben! Nagyon szép életet és kitartást kívánok neked! Ne add fel! Soha sem hittem az ilyenek kapcsolatokban, de léteznek! :)

2016. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs sajnos ilyen élményem (pedig éekig szerelmes voltam egy srácba, de... Ismerősi/baráti körömben három ilyen nő is van. Az egyik 15 évesen ismerkedett meg a szerelmével, amihez elmondása szerint nagy mázli kellett, mert ilyen "jó értelemben vett parasztmanus, ritka". A parasztmanust szó szerint jó értelemben vette, hiszen a palinak csak egy vágya volt: Boldog lenni valakivel, akit szeret és akibe szerelmes. Már főiskola harmadikban elvette a nőt, aztán hamarosan meg is született az első gyerekük, majd a második is. Már mindkét gyerek iskolás, ők pedig szeretik egymást. Egy másik barátnőm még általánosban ismerkedett meg a párjával, jelenleg (13 éve) együtt nevelgetik első gyereküket. Egy másik barátnőm 17 évesen jött össze jelenlegi férjével, már a 2. babát tervezik.
2016. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1: Wow ,sok szerencsét a továbbiakban!
2016. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ui.: Am mennyi idős vagy ,most?
2016. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok :) Köszönöm és most 27 vagyok. Nem akartam a gyereket "elkapkodni". Nem azért mert ne lennék magamban vagy benne biztos. Egyszerűen én is végezni akartam a sulival és olyan körülményeket akartam, ami megfelelő a kisbabánknak.

Végre egy igazán szép házba költöztünk, aminek kertje is van. Imádom a virágokat :) Egyébként egy babát még mindenképpen szeretnék. Nekem is vannak testvéreim. Tudom milyen jó dolog :)

2016. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Köszönöm a választ. :)
2016. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most vagyok 29 éves, az egyik volt osztálytàrsam még gimi elején, 15-16 évesen jött össze egy évfolyamtársunkkal, azóta már össze is házasodtak :)
2016. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Sztem én itt matuzsálem vagyok a magam 47 évével...:)

16 és fél éves voltam, ő pedig 17 és fél,amikor megismerkedtünk, 85 ben.....Ő volt az első nekem,olyan téren,neki pedig én a 4...:)

87 ben megházasodtunk,ennek már jövőre 30 éve lesz.

De nem volt álomházasság, sok mélypont volt, az utolsó, amikor 6 éve megcsalt, ekkor már eltávolodtunk egymástól.De ez felrázott minket,újrakezdtük...

Nekem azóta is ő az egyetlen férfi az életemben..:)


De van sok osztálytársam, aki szintén az első komolyabb barátjával van együtt... de van olyan is, aki már 3x elvált...

2016. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyen, de igazából nem happy end, sőt soha nem is volt az, úgyhogy ha szívet melengettető történetet szeretnél hallani, akkor hagyd ki nyugodtan. 15 évesek voltunk mindketten, amikor rájöttem, hogy szerelmes vagyok belé. Ennek ellenére nem jártunk igazából soha. Én elmondtam neki, hogy mit érzek iránta, de neki akkor már volt pasija, úgyhogy sok mindent nem tudott kezdeni vele. Aztán ez így tartott középiskola alatt végig. Akkor elváltunk, más városba, más egyetemre kerültünk mindketten. Én azonban sosem felejtettem el, sőt, máig ő számomra az igazi. Nem mondom, hogy ezt így eleve elhatároztam, de egyszerűen egyetlen más lány iránt sem éreztem soha ugyanazt, mint amit iránta. Rá viszont azóta is mindennap gondolok, és mindennap megnézem, mi történt vele (közösségi oldalak, levelezőlisták stb.). Egy párszor próbáltam írni neki, de abból se lett soha semmi. Neki egyébként két komoly kapcsolata is volt az egyetemen, illetve azután, mindkettő eltartott legalább 3-4 évig. Azaz az utóbbi nemcsak tartott, hanem tart jelenleg is. Olyannyira, hogy pár hónapja házasodtak össze. Az egy szörnyű nap volt nekem, a lelkem egyik fele ott meghalt kicsit. Pedig tudtam, hogy be fog következni, de még engem is meglepett, mennyire nem bírtam uralkodni az érzelmeimen. Sírtam, dühöngtem, elkeseredtem, minden volt ott. De igazából azóta sem bírtam napirendre térni felette teljesen. Valahányszor megnyitom valahol az adatlapját, és már legfelül nem a megszokott, szeretett neve köszön vissza, hanem amit a házasságban felvett, legszívesebb elsírnám magam újra. De legalább látom, hogy ő boldog, ez azért kicsit erőt ad mégis. Kíváncsi vagyok, mikor szokom meg ezt az új helyzetet valamennyire. Most 30 éves vagyok egyébként, ő 31.
2016. júl. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9,velem is ez történt.
2022. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!