Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi rájön hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi rájön hogy a gyerek akit nevelt nem az övé (esélyesen mert a nő megcsalta), akkor ott hagyhatja őket a fenébe úgy hogy nem kell gyerektartást fizetni?

Figyelt kérdés
Házasok, a gyerek az ő nevét viseli, a gyerek óvodás korú, stb.
2016. júl. 13. 10:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%

B@ szki meg se erdemel az a gyerek téged az biztos.

Inkabb huzzál abbol a csaladbol (bocs a kifejezesert) legalabb talal egy olyan apat aki ugy szereti ahogy megérdemli.


A nő se csalt volna meg valszeg ha megkapta volna az elegendő szeretetet es törődest , persze attol még helytelenul cselekedett de kiforratlan szemelyiségre vall a gyermeken kitöltött bosszú.

Csinalj mit akarsz pá

2016. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
31%

Kiráz a hideg az ilyenektől, mint a 21-es.

Szánalmas. Egészen hihetetlenül sokat tud a meg nem adott szeretetről az adott konkrét szituban...


Kérdező

Nem tudom, hogy hogy áll most az ügyed, de a DNS-vizsgálathoz csak a gyerek és a te mintád kell és több szakosodott labor is elvégzi.

Csak ajánlani tudom, mert megéri a befektetés.

Állítólag 20% körül mozogna a nem vér szerinti gyereküket nevelő férfiak aránya, ha a teljes populációs elvégeznék a vizsgálatot.

Egészen brutális mértékű ocsmányság ez, én mondom neked.


Viszont vigyázz, mert van egy elévülési idő, kb. 5 év lehet. Ha a tudomásszerzéstől számított 5 éven belül nem kezdeményezel semmit, azzal kvázi lemondtál a jogorvoslati lehetőségeidről.

A másik amire figyelj, hogy egyre több nyugati országban törvényileg tiltották be ezen vizsgálatok elvégzését és az eredményeinek bíróságon való felhasználását is(mert hatalmas feszültségeket keltene az igazság). Franciaországban, ha jól emlékszem 100k EUR a büntetés, ha rajtakapnak.

Mindenképp nézz utána ügyvédnél, hogy mik a lehetőségeid. Egy jó ügyvédnél.

2016. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 fru_ ***** válasza:
100%
"Ha egy férfi rájön" - aztán mégis hogy jön rá, 4-5 év után, megálmodja?
2016. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%
Ti nők még az ilyen egyértelmű helyzetekből is győztesen akartok kipendülni.. Nem elég, hogy szegény pasast átverték, évekig nevelt egy gyereket, akiről azt hitte, hogy az övé és mégsem az, akkor még ő az aljas, ha ezek után mégsem volna kedve a mástól összefarkalt kölyköt nevelgetni..? Hát ti nem semmik vagytok.:((
2016. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 omba ***** válasza:
100%
#24, ki itt a nő?
2016. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szánalmasok vagytok -tisztelet a kivétel !!


Kérdem én egy drága gyermek miert hibas hogy mas apatol van tegyuk fel es nem attól akitől kellett volna?

Aki nem képes ezt megérteni annak elég sötét szíve van. Es az önzősége nyilvánvaló h csak a saját hasznát nézi es az ártatlan gyermekre nem gondol- kérdező en itt nem föltetlen rad gondolok mert nem ismerlek , csak az onző valaszolókra.


Én nagyon szeretem a gyermekeket es utalom ha a szülők hibaja miatt szenved !!!

2016. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
72%

Legalabb a gyermeknek legyen jó!!

Teged pedig ha megcsalltak kerdező keress 1 jobbat aki szeret es tisztel es fordítva. De a gyermeket szeresd ! Szerintem ö is szeret , hisz te nevelted nem ?

2016. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!