Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagykitty kérdése:

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nemrég a legjobb barátnőmről kiderült, hogy nem lehet gyereke. A férjével tíz éve vannak együtt. A férfi nem képes megérteni a barátnőm helyzetét, és folyamatosan azzal jön neki, hogy gyerek nélkül nincs jövője a kapcsolatuknak. Szerintetek ez normális hozzáállás? Én kiakadtam a férfi viselkedésén. Nektek mi a véleményetek erről? Valaki, aki hasonló helyzetben van, mit tudna tanácsolni?

Előre is köszönöm a rendes, segítőkész válaszokat!



2015. máj. 13. 19:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Számos módot talált a modern technika, amivel megoldható a kérdés, de azért ne felejtsük el, hogy egyik sem az, mint a természetes, fogantatás-kismamaság-szülés metódus.


Nekem is komoly gondot okozna, ha nem lehetne a páromnak gyereke, de hogy emiatt szakítanánk-e, nos, az egy erős "nem tudom". Attól függ, hogy milyen vele a viszonyom. Ja annyira jó, amennyire csak lehet, akkor személy szerint benne lennék abban, hogy egy csecsemőt fogadjunk örökbe.


Tulajdonképpen az örökbefogadással is "teremtünk" valamit, pontosabban valakit, ugyanis a legtöbb ilyen gyereknek semmi esélye átlagos életre (SE!), ha nem fogadják őket örökbe. Egy esélytelen kihúzása a gödörből, a tehetségeinek, erősségeinek kamatoztatása pedig ugyanannyira hasznos a társadalom számára, mintha a saját gyerekünk lenne.


Ennek ellenére mindig is ott lesz, hogy azért mégsem teljesen ugyanaz a helyzet. Csak hasonló.

2015. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
23%

100%, hogy nem lehet gyereke?

Amúgy a férj egy mocskos disznó. Ez mindig benne van a pakliban, és amúgy biztos, hogy vannak alternatívak akkor is, ha az egyik fél teljesen nemzőképtelen. Béranya, örökbefogadás stb.

2015. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Hátha a férjnek fontos a saját gyerek és nem akarnak örökbefogadni, esetleg külföldön béranyát fogadni stb., akkor tényleg nem lesz jővöje sajnos.
2015. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%

A "Ja" helyett "Ha". :)


Egyébként nem tudom mennyire releváns a válaszom, 19 vagyok, ráadásul nem is nő, hogy mélyebben belelássak ezeknek a dolgoknak a rejtelmeibe. Tehát csak a saját véleményemet írtam le, ahogy a kérdés kérte. Ha olyan korban / helyzetben lennék, hogy gyereket akarnánk vállalni a párommal, de neki nem lehetne, akkor valahogy így viselkednék.

2015. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
13%
A lepontozónak üzenem, vitatkozzál, érveljél, ne sunyi módon nyomogasd azt a sz.rt...
2015. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Mindennel próbálkoztak már, többször is, de sajnos sehogy sem akart össze jönni nekik. Gondolkozott a barátnőm azon, hogy örökbe fogadjanak egy csecsemőt, de meg szeretne bizonyosodni róla, hogy a férje tényleg szereti-e annyira, hogy ezt a döntést meghozzák, mert jelenleg sajnos nem úgy tűnik a kapcsolatuk. Amit nagyon sajnálok, mert a barátnőm egy nagyon jó ember. Mindig mondogatom neki, hogy hülye az, aki el akar hagyni téged egy ilyen probléma miatt. Ezt semelyik ember sem érdemli meg, csakmert nem tud gyermeket szülni.
2015. máj. 13. 19:16
 7/39 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Sokan panaszkodtak rá, hogy mindenki mindenkit lepontoz. Valami baj van az oldallal. Nem kéne így hozzáállni a dolgokhoz.
2015. máj. 13. 19:22
 8/39 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem csináltam semmit! Mindenkinek várom a válaszát, és fontosnak tartom. Miért csinálnám ezt bárkivel?
2015. máj. 13. 19:25
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
Normális vagy nem, neki ez a reakciója. Az is lehet, hogy sokkolta a hír és most így reagálja le, aztán majd racionálisan átgondolja, ha lenyugodott. Viszont sajnos ha ő saját (nem örökbefogadott) gyereket akar, akkor valóban nem lesz jövője a kapcsolatuknak, és idővel vége lesz, erre fel kel készülni a barátnődnek.
2015. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
5%
Nem rád értettem, offolni meg nem akarok többet, véleményemet leírtam..., nem korrekt hozzáállás amit a férj csinál...
2015. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!