Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik, hogy a gyerek születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a gyerek születése után egy nőnek erősen visszaessen a szexuális étvágya?

Figyelt kérdés
Nem közvetlen a szülés utáni időszakra gondolok, hanem az azt követő évekre. Lehetőleg az írjon, aki érintett a témában!

2016. júl. 27. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van gyerekem, szóval azt hiszem kompetens vagyok a tèmában.

Amennyire én emlékszem az az, hogy nem az étvágyam lett kisebb, hanem az energiám. Állandóan fáradt voltam. Ha szeretnél írj privit nyugodtan, megválaszolom a kérdéseid :)

2016. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon gyakran van ilyen és sokszor nem is visszafordítható. Nem véletlen a sok válás a gyerekszülés utáni első 4 évben.
2016. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen, lehet. Főleg ha nem sokkal később elkezd fogamzásgátlót is szedni, ami már önmagában elég ahhoz, hogy legyilkolja a libidót nullára.

Mellé a megváltozott életritmus, a plusz terhek, állandó fáradtság, ami miatt nagyobb kedve lesz aludni, mint bármi máshoz.

Ráadásul sok férfi ilyenkor úgy van vele, hogy kifogott halat nem etet. Nem járnak sehová, nem udvarol, nem kedveskedik, de azért tudja bahogatni, ha maradt rajta pár kiló, és már nem olyan, mint tíz évvel ezelőtt. De azért elvárja, hogy pont olyan lelkesen ugráljon a farkán, mint amikor még csak udvarolt. Hangsúly az udvarláson, vagyis étterembe jártak, kirándulni, sétálni mentek, bókolt, virágot vitt, kicsit megmasszírozta, megkérdezte, milyen napja volt.


Amelyik pasi ezeket a házasság alatt is rendszeresen elköveti, az a legritkább esetben számol be a szexuális étvágy jelentős csökkenéséről.

Amennyiben ennek ellenére mégis fennáll, érdemes első körben egy teljes hormonsor vizsgálatot kérni nőgyógyásztól, mert némi progeszteronhiány, vagy más hormongond is képes ilyet okozni.

És érdemes megfontolni, ha a nő fogamzásgátlót szed, hogy áttérnek más védekezési módra, mert túl nagy árat kell fizetni a kényelemért.

2016. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Hát az én párom három gyerek után lett r.i.banc, mert nem bírt a pinájával. Úgyhogy gondolom, hogy mindenkinél máshogy van ...
2016. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel este szex. Gyerek után lassan elkopott. Mára már több hónap is kimarad. Sokszor sértegetett a koca meg ilyen viccekkel. Ráadásul el is húzott, 3 szor visszarinyáltam. Onnan kezdve teljesen máshogy látom. Akkor elmondtam neki, hogy mehet ahova akar. Velem ne játszon. És amilyen együgyűek a férfiak nem érti, hogy miért nem teszem szét a lábam.
2016. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt pedig külön köszönöm, hogy mindenki normálisan válaszolt! :) Hármas, azt hiszem, elég sok igazság van abban, amit írtál: én sem vagyok tökéletes, sőt!
2016. júl. 27. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg így van! Nekem is a napi 1-böl lett havi 1. De amit a 3-as leírt az megszívlelendő! Csak erőt kell venni magát a embernek és udvarolni, utána változás is lehet. Nekem nem lett több viszont már nem olyan íze van a dolognak, hogy gyors széttette a lábát hanem Ő is akarta, és látszott rajta, hogy jól esett.
2016. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!