Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ez a helyzet ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a helyzet ennyi idő utan, vagy én aggódom túl a helyzetet?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8 éve vagyunk együtt, ebből már 5 eve házasok vagyunk, van egy 4 és 5 éves lányunk. Otthon harmonikus a helyzet, a férjem a legjobb baratom, mindent megbeszélünk, nagyon nehez időszakokban is mellettem állt és segített, havonta egyszer biztosan elmegyunk kettesben, évente 2szer pedig 3-4 napra, szintén kettesben. Én nagyon ölelgetős, szeretetkimutatós típus vagyok, ő viszont nem. Anno amikor megismerkedtunk, sokat és intenzíven udvarolt, az viszont mára alább hagyott. Igaz, reggelente sokszor miutan elindult munkába, küld nekem szivecskes uzenetet, de spontán ritkán ölel meg, vagy mondja ki, hogy szeretlek. Én ezt már többször is szóvá tettem, olyankor azért belehúz, de után ez idővel újra visszül. Programokat többynire en szervezek, amibe ő nagyon szívesen belekapcsolódik, élvezi is. A szexuális életünk is rendben.


Azon aggódom igazából, hogy nem lehet-e, hogy ez az érzelmi "nem kinyilvánítás" a részéről nem vezethet e nagyon rossz irányba? Az is eszembe jutott már, hogy mi van akkor, ha én vagyok ebben a dologban tul követelező, ahelyett, hogy örülnék annak, hogy ennyi után is ilyen jó társai vagyunk egymásnak. Mi erről a véleményetek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 4. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

lehet ő is kifejezi a szeretetét, csak nem olyan módon ami számodra "érthető"...


olvass utána az 5 szeretetnyelvnek :)


23F

2016. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ő is egészen biztosan kimutatja, hogy szeret, csak másképp. Olvass utána, mi is az az öt szeretetnyelv.

Lehet, hogy nem azt mondja, hogy szeretlek, hanem azt, hogy siess haza, vagy vigyázz az úton. Vagy épp szívecskés üzeneteket küld, ha nem vagy vele, és hiányozni fogsz neki estig...

Szerintem ne csinálj oda problémát, ahol nincs.


Én nő vagyok, de én sem vagyok az az ölelgetős típus, de ettől még szeretem a páromat. Nekem az terhes néha, ha épp csinálnék valamit, pörgök a konyhában mint a zománcos lavor, a párom meg jön, ölelget, útban van, a kaja meg odaég. Ettől még őt nagyon szeretem, meg a közelsége is jó, csak nem ott és nem akkor, mikor balesetveszélyes.

2016. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megvan nekem ez a könyv, ismerem! :) és igen, ez nekem is eszembe jutott. Kérdés inkább az, hogy:


1: mennyire tudok abba belenyugodni, h neki más a szeretetnyelve?

2: elvárható e tole jogosan, hogy változtasson azon, h ő is tudjon kommunikálni az en szeretetnyelvemen?


Lehet, h inkább neki kellene ezt a könyvet elolvasnia! :)

2016. aug. 4. 09:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, az is eszembe jutott már, hogy biztos vmi drámafüggő vagyok, es feleslegesen csinalom a hisztériát. Mert teny es valo, hogy az issokat szamit, hogy estenkent beszelgetunk, és közbe mindig megmasszirozza a lábamat. :) csak en kicsit ugy gondolom, hogy ezek a rendes dolgok nála olyanok, amiket akar egy sima barat felé is nyújtana.
2016. aug. 4. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Boldog életed van...élvezd ne drámázz:)
2016. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelmes veled ez a lényeg. Én pont a szívecskés üzeneteket nem igénylem, ha az intimitás és harmónia megvan közöttetek örülj neki és élvezd.:)
2016. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!