Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elengedjem a gyerekeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem a gyerekeket az apjuk esküvőjére?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megnősül a volt férjem, meghivta a gyerekeinket is (8 és 10 évesek)

Én jobban örülnék, ha a gyerekek itthon maradnának, egyrészt messze lesz az esemény,


másrészt nincs is senki, akire rábizhatnám a gyerekeket....

A volt férjem természetesen a feleségével lesz elfoglalva, anyósom pedig apósomra fog


jobban ügyelni.

Persze a gyerekeket a volt férjem a menyasszonyával már felbiztatta, milyen jól fogják


magukat érezni majd, persze a részletekről semmit sem beszélt velem...

Felvetettem neki is a kérdést, hogy ő hogyan is gondolta az egészet, csak annyit mondott,


hogy majd anyósom rá-rá néz majd a gyerekekre...



2016. aug. 10. 13:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Hát a minimum az lett volna, ha téged is meghív.
2016. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%
Ezért undorítóak a férfiak
2016. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tusz esetleg valakit a volt férjed barátai közül (esetleg szintén gyerekes házaspárt), akit meg tudsz kérni, hogy vigyázzon rájuk?
2016. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Akármennyire is undoknak tűnök ettől, de én így nem engedném el a gyerekeimet, és nem azért, mert féltékeny lennék. Gyakorlatilag felügyelet nélkül, csomó részeggel körülvéve... Nem lehetnék biztos benne, hogy minden rendben lesz, ha valami baj van, nyugodtan tudnak szólni valakinek, ha messze van, nem tudja nekem senki garantálni, hogy időben elindulnak hazafelé (egyáltalán hol aludnának? azért sok km-t nem utaztatnám őket késő este sem taxival, de még én sem szívesen furikáznám őket ilyen körülmények között).
2016. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

#1: Mi keresnivalója az exnek az esküvőjén? Semmi.

#2: Mind undorítóak vagyunk, megyek is egy sarokba szégyellni magam. #ISpeakSARCASM


Kérdező: Nyolc-tíz évesen egyedül jártam iskolába, busszal, ha kellett intéztem magamnak kaját, ha kellett reklamáltam a boltban, ha tönkrement a játék amit fél órával korábban vettem és "garanciát érvényesítettem". Egy ennyi idős gyerek már simán elvan egy esküvőn, nyilván oda ültetik a nagyszülők mellé Őket és ellesznek a többi gyerekkel, semmi bajuk nem lesz tőle ha elmennek egy esküvőre. Nem egy metálkoncertre vagy a Sziget Fesztiválra akarja vinni Őket.


Ha engem kérdezel nem a gyerekeiteken keresztül kell bosszút állni azért mert az exed újranősül és Neked savanyú a szőlő.

2016. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

Na ezt igy ne, megmondod neki, hogy amikor nala vannak a gyerekek, akkor a felugyeletert o felel. Az, hogy majd az anyos ra-ranez, nem eleg.


Onmagaban semmi gond a meghivassal, miert is lenne, gondolom te se egyedul fogod leelni az eleted, es egyszer majd ha lesz valakid akivel egybekeltek (vagy ha mar volt is), ott is ott lesz a gyerek, tehat mondom, nem az eskuvo reszt kommentalom, DE, az ugy nem megy hogy elhivja a gyerekeket, aztan masra sozza a felugyeletet. Es itt most tokmindegy milyen programrol van szo, eskuvorol, etteremrol, jatszotterrol, vagy allatkertrol, ha a gyerekek nem veled hanem vele vannak, akkor o felel ertuk es pont.

2016. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Enged el őket, utána te leszel a rossz ha enyire ösze tűzésben álltok akkor te légy az engedékenyebb, hogy a gyerekek jobban kötődjenek hozzád.
2016. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

#6 Ha valami baja lesz a gyereknek akkor nem tökmindegy hogy kinek kellett felenie érte?


De te sem vagy semmi #5 Ne tettessétek már magatokat ostobábbnak mint amilyenek vagytok.

2016. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

#6: A nagyszülőkre rábízni két amúgy simán önálló korú gyermeket egyenlő azzal, hogy rásózod másra?

#7: Engedékenységgel kell elérni, hogy Téged szeressenek jobban? Ezúton is gratulálok.

2016. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tedd fel az exednek a téged aggasztó kérdéseket. Pl. Hogy jutnak oda? Ki viszi le őket?


Normális esküvőn nincs sok részeg. Rokonok és barátok vannak ott.


Gondolom a te esküvődön is jelen lennének.

Miért ne lehetne ott a két gyerek az édesapja esküvőjén? NEKIK lenne rossz, ha kimaradnak.

Legyen náluk telefon, vagy az exed telóján jelentkezzenek be egyszer-kétszer, megnyugszol.


A rokonság is furán nézne, ha nem engeded el őket.

Az apjukkal és a nagyszülőkkel lesznek (+rokonok, más gyerekekkel), nem felügyelet nélkül.

Kicsit túlaggódod.


Üdv

Egy elvált anya

2016. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!