Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Cserben hagyta a családját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cserben hagyta a családját aki berendezkedik arra, hogy a felesége keres, ő azon kívül, hogy iskolába viszi a gyerekeket otthon pihenget?

Figyelt kérdés

Ez régóta így van, munkahelyet nem keres, itthon házimunka a feleség dolga.

Csakis olyan munkahely felelne meg neki ahol rengeteget fizetnek és nem kell dolgozni.

Szakmájában nincs munkalehetőség, tanulni nem akar. Beéri évente néhány alkalmi munkával.

Rendszerint egész nap fekszik és fájlalja a fejét, derekát... stb.!


2015. febr. 1. 11:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Remélem ez csak elméleti kérdés és nincs olyan gyengeelméjű páros, ahol az egyik ezt megteszi, a másik pedig szó nélkül tűri.
2015. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ez valós, szó nélkül nem tűröm.
2015. febr. 1. 11:13
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Szoba sem allnek egy ilyen emberrel. Miert nem valsz el ? Szegyellje magat a ferjed,de csak azt lehet palira venni aki hagyja.
2015. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem cserbenhagyja a családját, hanem egyszerűen here, aki lényegében kiszolgáltatja és eltartatja magát.
2015. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok a helyedben, nem tudom, mit élsz át, miért nem küldöd el. Én valószínűleg kirúgnám. Persze, hacsak a gyerekek nem imádnák, vagy én nem szeretném még mindig.


Vagy kipróbálnék valamit. Egyszerűen eljátszanám, hogy annyira ki vagyok merülve, hogy nem bírom megcsinálni a házimunkát, szükségem van az erős férfikézre... És nem takarítanék. Még akkor se, ha rám rohad a ház...

2015. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem itt mindkettő cserben hagyta. A csaladot, magát, és a masikat is..

Az is aki ezt hagyja és tűri, es az is aki ezt megtezsi..

Ha nekik ez így jó.. Akkor lelkük rajta.. Ha nem, akkor tegyenek ellene..

2015. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Úgy érzem már mindent megpróbáltam, mondtam már szépen és kevésbé szépen is rengetegszer, hogy ezen változtatni szűkséges.

Gyerekek imádják.

2015. febr. 1. 11:28
 8/34 anonim ***** válasza:
77%

A "gyerekek imádják" csak kifogás


A te tudod hogy akarsz élni..

2015. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
Ki kell dobni. Élősködjön máson.
2015. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
11%
Mit mond, miért nem dolgozik? Miért nem segít a háztartásban, mivel indokolja?
2015. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!