Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Apukák! Hogyan reagálnátok,...

Apukák! Hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a feleségetek arra tanítja a fiatokat, hogy ülve pisiljen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 22:14
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
84%
Az en fiam is ulve pisil, es epp az apja tanitotta neki. Miert, baj?
2014. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
86%

A férjem is sokszor ülve pisil, főleg ha fáradt :))

Miért baj ez?

Sokkal higiénikusabb.

2014. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%
A férjem itthon ülve pisil, méghozzá magától, mert felérte ésszel, hogy ha állva teszi ezt, akkor fröccsen mindenfelé, ami ugyebár undorító.
2014. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%
Itthon az én párom is ülve pisil, nem én kértem. A fiúnknak is így tanítjuk majd.
2014. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha lát téged a fiad időnként pisilni, és nyilván lát, akkor ne aggódj, nem lesz ettől identitás zavara. Azért egy nő nehezen tanít meg olyasmit, ami bizonyos biológiai "hiányok" miatt fizikai képtelenség. :)
2014. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
10%
Hát az én férjem, akár fáradt akár nem akkor is állva pisil. Sőt még ha kirúgunk a hámból és be is csiccsent! Ha félrehord az nem az állva pisilés miatt van! Nálunk sosem lesz pisis semmi. ;) Aki ülve tanítja a FIÁT pisilni, annál valami nem klappol. Majd azt fogja megszokni, az oviban/iskolában meg nevetség tárgya lesz! Nem egy kislány, az a gyerek hogy ülve pisiljen, akkor sem ha kicsi! Nincs bajom a melegekkel, de tudat alatt ez elraktározódhat, és később irányt válthat a nemisége.
2014. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
92%
ferfi vagyok, ulve vizelek, ha van ra lehetoseg. egesz pontosan mi is a baj ezzel...?
2014. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
86%

'Nem egy kislány, az a gyerek hogy ülve pisiljen, akkor sem ha kicsi! Nincs bajom a melegekkel, de tudat alatt ez elraktározódhat, és később irányt válthat a nemisége.'


reszvetem a csaladodnak, hogy ilyen ostoba nemberrel kell megosztani a hajlekukat....

2014. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
94%

Mi a baj ezzel? Nem az a lényeg, hogy szobatiszta a drága? Tök mindegy, hogy ülve, állva... a lényeg, hogy jó helyre csinálja! Ülve meg tuti beletalál. Semmi gond ezzel!


(Nagy a baj a fejedben, ha szerinted ettől lesz meleg valaki. Ideje lenne fejlődni ezen a területen, olvasni, olvasni, mert megálltál egy növény szintjén. Fejlődj, mielőtt nyilatkozol valamiről!)

2014. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
92%
Az én férjem is ülve pisil. Sajnos a fiam nem. Az utóbbi időben valami miatt "nem ér rá" pisilni, csak amikor már nagyon kell neki beszalad, letolja a gatyót és pisil... sokszor még a falon is csurog, mert meg sem fogja. Engem meg a sikítófrász kerülget. Én is próbálnám rávenni, hogy üljön le, de fel van háborodva, mert az oviban a lányok pisilnek ülve. Szerintem sincs azzal baj, ha egy fiú ülve pisil.
2014. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!