Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire számít egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít egy kapcsolatban ha az egyik fél szeret sokszor netezni vagy okostelefonozni miközben együtt vagytok és akár beszélgethetnétek vagy más is csinálhatnátok együtt?

Figyelt kérdés
Ettől gyengülhet egy kapcsolat? Elhidegülhet a nő a férfitól?

2016. aug. 15. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

felejtős. tiszteljük már meg a másikat azzal hogy vagy vele vagyunk, vagy nem.

nagyon fura ez mostanában hogy mindenki nyomkodja mindig.

nekem nincs telefonom. viszont olyan sztorikat tudok amiket nem találsz meg a neten....

2016. aug. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. Az egyik fél lényegében semmibe veszi a másikat.
2016. aug. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz! Én amikor a partneremmel voltam, akkor még a mobilnetet is kilőttem a telóról. Egész hétvégéket megvoltam nélküle. Nem zavart a skype, viber, semmi sem terelhette el a figyelmem a partneremről. És ezt valamilyen szinten vissza fele is elvárom. H ha velem van valaki, akkor ne azt a sz#rt nyomkodja permanensen. Jó, egyszer egyszer ránéz, az még belefér. De próbálja minimalizálni.
2016. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyit,hányszor veszi elő. Pl egész nap együtt vagytok és este megnézi meg visszaír az ismerősöknek szerintem az nem baj. Ha beszélgetés közben kezd el netezni,stb az tényleg udvariatlanság...De ha nagyritkán ránéz a mobiljára de nem viszi túlzásba az még elfogadható..
2016. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baromira idegesítő, ha a telefon miatt nem lehet a màsik félel 2 szót sem vàltani.
2018. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!