Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok nem hajlandó otthol dolgozni a ház körül?

Figyelt kérdés
Férjem nagyon el van lustulva, semmit sem csinál itthol, mindent napszámossal dolgoztat. Mikor hazajön a munkából akkor csak lustálkodik egész nap, vagy a számitógépen játszik, én meg mosok, főzök, takaritok. Most nyáron is garázst épitettünk, de ahhoz is inkább napszámos kőmüveseket hivott, mert neki nincs kedve megcsinálni. Ügyes ember, mindenhez ért és jobb munkát is végzett volna mint a napszámosok, és még fizetni sem kellett volna. De neki többet ér a szabadideje és a kényelme annál, hogy itthol dolgozzon. Már nagyon unom,hogy nem tesz semmit a ház körül, és inkább másoknak fizet olyan dolgokért amit ő is megtudna csinálni

2016. aug. 25. 10:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
60%
Amióta dolgozok és van egy rakás pénzem, én is inkább fizetek, hogy valaki takarítson helyettem. Nem ismerem az életet, de ha van rá pénze, és megér neki annyit, akkor nem mindegy ki csinálja a munkát? Nem tudom miért hiszi mindneki, hogy fizetni a takarításért gáz. Nekem az időm fontos, mivel másom nincs úgymond, tisztességesen megbecsülöm a takarító munkáját is, mindketten jól járunk, mert van időm magamra. Ha nem lenne rá pénzem, más lenne a helyzet persze, de ha jól értem, a te férjed is megengedheti magának. Akkor nem mindegy?
2016. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
46%
Nem ismerem az életetek * akart lenni...
2016. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
70%

Elsőre kiakadnék, azért is, mert nem olcsó mulatság, ha minden apróságért, fizetni kell, ami férfimunka lenne a ház körül.

Másrészt közölném vele, hogy nekem férfi kell, nem egy kamaszgyerek, aki a gép előtt poshad és játszik. Ha erre se veszi a lapot, akkor fogadnék egy bejárónőt, aki mos, főz, takarít, és megfőzi az aznapi vacsorát, mert nekem meg ahhoz nincs kedvem...


Ha még mindig nem rendeződik a helyzet, akkor megbeszélném vele, hogy egyszerűbb lenne nekünk külön, mert részemről csak annyi változást érzékelnék, hogy nem járna haza aludni.


Azon pedig te gondolkodj el, hogy kb. mennyit játszik a gépen. Mert ha naponta több órát, és nem lehet kizökkenteni, vagy más programra rávenni, akkor nagyon erős játékfüggőségről van szó, amihez szakember bevonása is szükséges lesz, ha le akar szokni. Ha nem akar... akkor tényleg hagyd a búsba, nem ér annyit, hogy így öregedj meg mellette.

2016. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
61%

Mondanám neki, hogy legyen oly' kedves.. Segítsen ItthoN.. Vagy más szolgáltatásokra is igénybe veszed a napszámosait, főleg, ha téged is hanyagol !! :D


Persze nem azt mondom, hogy csald meg.. Csak hátha így leesik neki .. !! :D

2016. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
mikor emlitettem neki, hogy ezt mind meg tudná ő is csinálni szabadidejében, ahelyett, hogy másoknak fizet, kivágta magát annyival, hogy többet keres mint egy napszámos és megengedheti magának hogy szabadidejében lazitson. Szeritetek ez miféle hozzáállás? most akkor sztrájkoljak, hogyha ő nem csinál semmit itthol akkor énse főzzek és minidig rendelünk kaját
2016. aug. 25. 10:53
 6/44 anonim ***** válasza:
83%

Ha a családi kasszába beleférne, akkor semmit, max. rávenném, hogy a munkások kiválasztásába fektessen kicsit több energiát, hogy ne "épp hogy megfelel" munkára menjen el a sok pénz. Végül is ezzel másoknak teremt munkalehetőséget, neki meg felszabadul némi pihenő ideje.

Csak annak nem örülnék, ha ezt kizárólag számítógépezéssel vagy lustálkodással töltené. Rávenném, hogy mozogjon vagy kiránduljunk gyakrabban.

2016. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

#1

nem gáz fizetni a takarításért, de szerintem te teljesen félreértetted...Valószínűleg nem pénz kérdése, hanem elvárás a férfitól, hogy egy nő mosson,főzzön,takarítson a munkája mellett, míg a férfi tunyul... Nem ez lenne az első eset, hogy ilyet hallunk :)

2016. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheti, miért dolgozna mikor mással is eltöltheti a szabadidejét? Az egyetlen probléma hogy neked nem segít a házimunkában. Mert akkor neked is könnyebb lenne és együtt lazulhatnátok.
2016. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
12%
Ostort nem kérsz, hogy hajthasd azt a líhűtő férfiállatot "otthol"? A stílusodról amúgy valami kövér, elmaradott parasztasszony ugrik be.
2016. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
48%

"de ahhoz is inkább napszámos kőmüveseket hivott"



Én is ezt tenném, mert 1.béna vagyok ebben 2.Egyszerűbb 3.Bízza szakemberre. Nem lenne jó, ha pár év múlva ránk omlik a tető, mert szarul csináltam meg.

2016. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!