Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok nem hajlandó otthol dolgozni a ház körül?

Figyelt kérdés
Férjem nagyon el van lustulva, semmit sem csinál itthol, mindent napszámossal dolgoztat. Mikor hazajön a munkából akkor csak lustálkodik egész nap, vagy a számitógépen játszik, én meg mosok, főzök, takaritok. Most nyáron is garázst épitettünk, de ahhoz is inkább napszámos kőmüveseket hivott, mert neki nincs kedve megcsinálni. Ügyes ember, mindenhez ért és jobb munkát is végzett volna mint a napszámosok, és még fizetni sem kellett volna. De neki többet ér a szabadideje és a kényelme annál, hogy itthol dolgozzon. Már nagyon unom,hogy nem tesz semmit a ház körül, és inkább másoknak fizet olyan dolgokért amit ő is megtudna csinálni

2016. aug. 25. 10:31
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
88%
Ez nekem sem tetszik. És feleslegesnek is tartom. Jó, vannak dolgok amikért hívjon az ember munkásokat. Okés. Na de szerintem még valahol élvezetes is az a munka, ahol alkothat az ember...aztán a végén azt tudja mondani, hogy nnah, ezt én csináltam!
2016. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, egy fontos dologra nem tértél ki a kérdés magyarázatában, anélkül meg nem itélkezhetünk egyik fél javára sem. TE neked van munkahelyed, dolgozol valamit, vagy háztartásbeli vagy?
2016. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
24%

#11


És aki béna a kőművességhez? Ja igen, tudom "az nem is férfi"

2016. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
nincs munkahelyem, bőven leköti a fél napomat a háztartás, estére igyis hulla vagyok. De ennek mégis mi köze a tényhez, hogy a lusta a párom?
2016. aug. 25. 11:07
 15/44 anonim ***** válasza:
47%

#14


A szeméttye! Merészel egész nap dogozni, míg Te otthon vagy, és az a szemét férfiállat ha hazaér nem melózik még többet, nem "amish" mentalitású munkagép? Ej-ej, ezt a gonoszságot! Bezzeg Te! Rólad igazán példát vehetne mindenki!

2016. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
46%

Ekkora pofátlan suttyót, mint te, kérdező... Vedd már észre magad.


Majd ha elmész szépen dolgozni és lesz kereseted, akkor azzal úgy spórolsz, ahogy akarsz, a párod meg felnőtt ember, majd eldönti, megéri-e neki fizetni valamennyit, hogy pihenhessen. Ja bocs, de hát kisasszonynak ez nem jó, igenis melózzon, tartsa el azt az élősködő pofád, aztán menjen haza és dolgozzon otthon is, mert neked fáj, ha pihen.. Milyen gusztustalan egy "társ" vagy bammeg! Arról nem is beszélve, hogy ha neked minden napod elmegy a háztartásra, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz... Szégyellned kéne magad, de az ilyen korlátolt önző irigy némbereknek úgysincs szégyenérzetük.

2016. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
34%

loool..


örülj, hogy még a férjed, ilyen nőt és 1 percig se tűrnék meg magam mellett.

2016. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
61%
Valami ilyen duó lehet a kérdező meg a férje: [link]
2016. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nektek telik rá, fizesse a munkásokat addig, amíg te háztartásbeli vagy. Utána vagy neked is fizessétek a bejárónőt, vagy dolgozzon ő is a két kezével.


Ha viszont gyerekkel vagy otthon, akkor ugyanaz mintha dolgoznál, szóval vagy bejárónő, vagy kétkezű munka.

2016. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy férjed fizikai munkát végez-e?
2016. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!