Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem hajlandó dolgozni?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyunk,semmi munkája nem volt,csak ilyen alkalmi, max. 3 napos..Az elején megértettem,mert nem talál,oké.Csak mikor ismerősök ajánlottak neki munkát(és neki az sem volt jó,pedig a szakmájában dolgozhatott volna),vagy amikor hirdetéseket kerestem neki..akármit mondtam egyik sem volt jó.Azt gondolom,hogy nem is akar dolgozni.Lehetősége lett volna beadni a jelentkezést több helyre is,de ő arra nem méltatott,hogy kitöltse a lapot. Miután nagy nehezen kitöltötte,kb. 2 nap múlva beadta,azzal a hozzáállással,hogy úgysem veszik fel.Egyáltalán nem zavarja,hogy nem csinál semmit,unatkozik és engem hívogat 5 percenként,hogy mit csinálok.Mikor finoman utalok rá,hogy jó lenne,ha most már lenne munkája akkor neki áll feljebb,mert ő igen is keresi.Szerintem csak a szája nagy.Egyáltalán nem keresi..többször is mondta hogy ide beadja,meg oda,de soha semmi nem lett belőle.Ha annyira keresné,minden alkalmat megragadna,hogy dolgozhasson.Mostanában elkezdett idegesíteni,hogy sosem tudunk elmenni sehova,még fodrászra is én adtam neki pénzt. Nem arról van szó,hogy olyan nagy igényeim vannak,de egy fagyira nem tud meghívni.Arról szól a kapcsolatunk,hogy filmet nézünk.Itt a nyár és a helyzet teljesen kilátástalan. Régen mindig tervezgettünk,hogy ide megyünk vagy oda,de most már ha felhoz valamit akkor inkább azt mondom,hogy ne mondja,mert a végén még beleélem magam.Erre azt mondja,hogy már nem merem beleélni magam,mert olyan megbízhatatlannak gondolom? 9 hónapja vagyunk együtt,és azóta ez megy.

Vélemény? Ti mit tennétek?


2011. jún. 22. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy? mert számomra nem egyértelmű
2011. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Én semmit nem várnék ettől a kapcsolattól.A párod egy lusta disznó aki nyugodt szívvel elviselni,hogy mások tartsák el.Egy élősködő..Sajnos az ilyen alakok mindig megtalálják a "bolondokat" akik eltartják.

Sajnos a húgomon is egy ilyen élősködő van.Ráadásul 10 évvel ezelőtt amikor jártak már akkor sem szeretett dolgozni,és a húgom is majdnem másfél év után belátta,hogy ez így nem megy.Így szétmentek.Most 1 éve újra együtt vannak,de ma is ugyanolyan link,és élősködő mint volt.(kutyából nem lesz szalonna) A húgom most újra 1 év után elhagyta végleg..

Ha van eszed te is elhagyod,és keresel egy olyan embert akire tudsz támaszkodni,aki nem a nyakadon lóg..

2011. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
52%

nem tudom, egyáltalán minek jöttél össze egy ilyen lusta, szánalmas csődtömeggel. én dobnám, keressen más balekot aki eltartja.


29/N

2011. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány ,ő a pasi (20éves)
2011. jún. 22. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ennek a kapcsolatnak annyi jövője van, mint Adolf Hitlernek a Béke Nobel-díjra.
2011. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval szerintetek esély sincs,hogy dolgozzon,és minden rendben legyen? Tényleg nincsenek nagy igényeim,de azért na. Nyár van..fürdőbe menni vagy ilyesmi..ha kell a részem ki is fizetem,nem arról van szó,hogy élősködni akarok.Csak az elég gáz,hogy mindig én hívom meg..
2011. jún. 22. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az a típusú ember, aki egy senki, és soha nem lesz belőle valaki. És abból sem, aki hozzáköti az életét.
2011. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hazaküldeném, tartsa el az anyja.
2011. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!