Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha 60 évesen megözvegyednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 60 évesen megözvegyednétek több mint 30 és boldog házasság után, képesek lennétek más emberrel lefeküdni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 18:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2016. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Nagyfater ***** válasza:
73%

Ennek a kérdésnek csak múlt időben lenne értelme; azaz képesek VOLTATOK-E ... stb. Az ilyesmit ugyanis nem lehet előre eldönteni, hiszen senki nem tudja, mit hoz számára az élet. Ráadásul nagy különbség, hogy nőről, vagy férfiról van-e szó. A nők nagy része ugyanis 60 év körül már a párjával sem igazán igényli a szexet, nemhogy özvegyen egy más férfival; a férfiak nagy része ugyanakkor 60 évesen még szexuálisan aktív, és számukra a szex nem annyira érzelmi, mint inkább "fizikális" kérdés.


(Mellesleg: harminc évnyi boldog házassággal én eddig csak gyászjelentésekben találkoztam.....)

2016. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
28 éve vagyok boldog házas.
2016. szept. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
Nagyfater jól fogta meg a probléma gyökerét. Bár az utolsó mondatával nem tudok egyetérteni.
2016. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

En nem valoszinu.

Nem tudom megfelel e a valaszom,de itt nem talalsz sok embert az 50-60 as korosztalybol,aki valaszolna is.

A ferjem49,en 48 vagyok,es mi jovore leszunk 30 eves hazasok...

De nem tudom elkepzelni,hogy 60 ev korul is annyira fontos lenne a szex,megha uj kapcsolatom is lenne ozvegyseg eseten,bar sose mondd,hogy sohase...

2016. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

39 eve vagyunk hazasok nagyon fiatalon hazasodtunk en most vagyok 61 a ferjem 60.

Nem soha nem tudnek ujbol mas ferfihez hozzamenni pedig nem o volt az elso kapcsolatom sot nem is az elso hazassagom azt 18 evesen "kovettem el".

2016. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

61 éves férfi vagyok, bár még csak 24 éve boldog házas (második házasság). Igen, ha bármi történne, borzasztóan érezném magam, de tudom, hogy újra nősülnék mindazzal, ami vele jár. Igaz, ebben szerepet játszanak az általános iskolás gyerekeim is. A nagyokkal még csak-csak elboldogulnék egyedül, de a kicsik miatt mindenképpen keresnék valami nagyon rendes "mostohát".


Ami meg a nőket illeti: ha velem történnék valami, vissza is jönnék a túlvilágról, és "lepofoznám" az asszonyt, ha képes lenne begubózni a gyászba. NEM, nincs vége a világnak akkor se, ha én meghaltam, a természet rendje az, hogy az ember NEM magányos lény. Ha talál magának egy barátot, én nem fogok odaát féltékenykedni :-)

2016. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Valóban nem egyszerű ilyen kérdésre válaszolni! Olyan sok mindentől függ, ráadásul a jövővel kapcsolatban előre nem lehet jósolni.


Imádom a feleségemet, de életvitelünk nappali része és intim területe is aktív. Nagy a valószínűsége, hogy mindkettő fajta együttlétet nehezen viselném, ha magamra maradnék. Amennyiben elveszésének fájdalma már nem lenne friss, és találkoznék egy olyan nővel, aki megfog, akivel jól kijövök és kölcsönös a vonzódás nagy az esélye, hogy lefeküdnék vele. 60 évesen, ha még menni fog a szex, törekedni fogok, hogy át is éljem, ha ilyen helyzetbe kerülnék. Nem feltétlenül bútoroznék össze a hölggyel, de attól még lehet kellemes vele.

Komolyabb, egy fedél alá költöző kapcsolathoz nagyon sok mindennek stimmelnie kell, ám nem kizárt az sem.


Amennyiben, én távoznék előbb, teljes mértékben megérteném, ha nejem hasonlóképp gondolkozna özvegységéről. Ha megfelelő partnert találna, hát áldásom rájuk. Nem kívánnám feleségemtől, hogy egyedül éljen tovább.

Annyit viszont elvárnék, hogy gyermekeink jövőét tartsa szem előtt, és ne herdálja el örökségüket egy pasiért sem! Ezt magam is megtenném! Akár házasság, akár együttéléssel költöznék össze valakivel özvegységem után, szerződésben, végrendeletben kötném le gyermekeim jövőjét.


45 F

2016. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17 es

mas ha valaki"begubozik a gyaszba" es mas ha nem kivan sexualis kapcsolatot uj partnerrel.

en elnem a magam eletet a baratokkal allataimmal stb. de ferfit max. baratnam beszelgetopartnernek kirandulotarsnak fogadnek el.

2016. szept. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!