Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem 2 hónapja a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 2 hónapja a volt barátnőjének, azt irta, hogy nem szeret és csak a gyerek miatt van velem, csúnya dolog de belenéztem a facebookjába és egy cseh lánynak szintén ugyan ezt irta, , csehországban dolgozik, , mit gondoljak erről, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, te vagy az én emberem: már olyan régóta szerettem volna megkérdezni, hogy ti nők mi a francnak kutakodtok, ha nincs egy terv? Találsz valamit, de nem kezdesz semmit, élsz ugyanúgy tovább, akkor mire volt jó belenézni a beszélgetéseibe? Nincs még ködös elhatàrozás sem a fejekben, hogy "átnézem a cuccait mert gyanakszom, de ha találok valamit, akkor szakítok"? Mert anélkül mire jó kutakodni, mire jó a bizonyosság?
2016. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, a kérdező kérdez, és segítséget kér, nem érzéketlen beszólalgatást.
2016. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Segítettem is: húzza ki a fejét a seggéből és ne játsza a tanácstalan nőcikét "jahajj, mit csináljaaaaak, ha megcsal több nővel a férjeeeeeem" hanem szembesítsen és lépjen. De neked ez túl magas, ugye? Nyugodtan kérdezz, ha még valamit nem értesz, nem szeretném, ha kételyek maradnának benned.
2016. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Amint kiderult vna ez,masnap beadom a valopert.Nagyon nem is lennek kivancsi a kamukifogasaira.De en nem te vagyok.
2016. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
*elinditom.elirtam.
2016. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Furcsa, hogy egy nagyon fontos dolgot senki sem ír: önvizsgálat. Te mit tettél bele ebbe a kapcsolatba, hogy megtartsd a férjed szerelmét? (Bizalmat pl. biztosan nem.) Mi az oka, hogy a férjed már nem szeret? Te szerelmes vagy a férjedbe? Kész lennél megküzdeni a vetélytársakkal, visszahódítani őt? Vagy csak arra vagy képes, hogy duzzogva számon kérd és felelősségre vond?
2016. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

De szeretem, amikor a többfelé félrek..rogató, vagy legalábbis próbálkozó pondrónak ilyen lánglelkű védelmezője akad...Mert ugyebár, szegény mit is tehetne mást, mint háremet gyűjt egy nyilvánvalóan tohonya, önző, bizalmatlan fehérnép mellett? Természetes, hogy szegény szeretetre, szerelemre vágyik, lehetőleg minél többre, minél több nőtől, ha már otthon nem kapja meg. A kérdező pedig szégyellje magát, hogy ezt a szerencsétlen embert idáig juttatta. Mostantól szexi fűzőben, térden állva, tátott szájjal várja, hogy hazaérjen ura és parancsolója, az asztalon gőzölögjön a friss vacsora, a kölök meg legyen csöndben a szobájában, talán így még helyrehozhatja, amit elrontott.


Komolyan, mindjárt elhányom magam tőled, #16-os.

2016. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
96%
Jajmár 16-os, a férfi egyedül van Csehországban, munka után szabad ember, azt csinál, és azzal szórakozik, akivel akar. A nő itthon a gyerekkel tolja egyedül a 24 órás szolgálatot, mit kéne a nőnek tennie? Ez vert helyzet.
2016. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!