Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ez tényleg gyerekes dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg gyerekes dolog?

Figyelt kérdés
Facebookra kitettem egy közös képet a férjemmel és írtam egy idézetet hozzá. Erre nekem azt mondja, hogy a tinik szoktak ilyeneket írni. Ráadásul nem is egy csöpögős idézet volt. Látta, hogy megsértődtem, meg mondta, hogy nem úgy gondolta. Mondtam neki, hogy furcsa, mert pár éve ezek még nem zavarták, meg ő is mindig romantikus volt. Képet is ritkábban posztolok.
2016. okt. 1. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Tényleg a tinik csinálják, meg azok, akik frissen kerülnek a facebook közelébe, és azt hiszik, hogy aktívkodni kell.


Inkább kinyomtattad volna a fotót, a hátára írtad volna az idézetet, és kiakasztottad volna a nappaliban.

2016. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es, "kedves" tőled. Bocs, szerintem semmi gáz nincs ebben!!
2016. okt. 1. 09:35
 3/17 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy aktívkodás??? Mikor ritkán teszek föl fotót.
2016. okt. 1. 09:35
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem gyerekes, igaza volt. Kinek akartal ezzel uzenni? A ferjednek, vagy az egesz vilagnak?
2016. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem. De a pasik ezt nem szeretik. -Ez a van feleségem de azért ezt ne lássa már mindenki... :) vagy kerüljük a feltünést típus....

-én inkább a kamasz gyerekeimmel készültet rakom fel ha rábólintanak, hogy ok:)

2016. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem gyerekes. -Hallhatnám az idézetet?
2016. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt inkább az idézettel volt csak a gond és nem a fotóval, amit kitettél. szedd le az idézetet, és hagyd kint a képet, ennyi :)

kompromisszum az élet :)


"Mondtam neki, hogy furcsa, mert pár éve ezek még nem zavarták, meg ő is mindig romantikus volt."


Az ember változik. ("Egyetlen állandó a változás maga.")

Attól, hogy nem szereti a giccses idézeteket, még romantikus, csak neki nem tetszik, ezt fogadd el!

2016. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

Úristen, felnőtt létedre ezen a szinten vagy?


Nem csoda, hogy a férjednek gondja van a viselkedéseddel.


Ha nem vagy kíváncsi mások véleményére miért tettél fel kérdést?


Ennyi ésszel..


Pár éve biztos azért nem zavarta, mert akkor még a tinikhez tartozott, de mostanra felnőtt, ellentétben veled. Esetleg azért, mert akkor került először facebook közelbe, és még nem tudta, hogyan kezelje a privát információit.


Egyébként miért ebben méred a romantikát?

Inkább a közös programokra és élményekre kellene időt szakítani, ami valódi értéket teremt.


Ha ennyire reklámozni akarod a kapcsolatotok tökéletesség(pedig hiányzik a romantika) viselj egy pólót amire rányomtatod a képeteket és az idézetet. Vagy mutogasd minden szembejövőnek az utcán.


Nem tennéd? Na ugye. Így van ez az internettel is. Viselkedj úgy, mint a való életben.

2016. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
szerintem az az egészséges, ha a párok nem nézegetik egymás facebookját :D
2016. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki azt csinál amit akar. Ha neked jól esett ezt a fotót idézetestül kitenni akkor ez van.

Itt felesleges megkérdezni, legtöbbjük (tisztelet a kivételnek) csak fröcsögni jár ide, nagypofájú fap(i)na.....


Na és ha gyerekes akkor mi van? Pfff....

2016. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!