Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyerekes dolog valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes dolog valakire ráírni a facebookon?

Figyelt kérdés
Van valaki aki tetszik.Bejelöltem és vissza is igazolt. Szeretnék neki írni egy levelet,ami egyrészt figyelemfelkeltő,de nem szeretném hogy kiderülne hogy valójában burkoltan ismerkedési szándékom van.Szeretnék vele találkozni, de egy olyan dologról szeretnék vele beszélgetni (projekt) amivel kapcsolatban tud(na) nekem segíteni.Így ha többször találkozunk akkor előbb utóbb ahogy megismerjük egymást akár kapcsolat is lehet belőle.Vélemények?

2016. máj. 2. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész egyszerűen írd meg neki, hogy szimpatikus számodra, és szeretnéd megismerni. Legalább kiderül, hogy tetszel e neki, így nem kell fölöslegesen "pazarolnod" az idődet. :)
2016. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :) végső soron úgy is ki fog derülni hogy érdeklődést mutatok felé.Fő az őszinteség :)
2016. máj. 2. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkambol kiindulva en is lehetnek a kiszemelt. Engem baromira zavarna vagy inkabb csalodott lennek ha azert kApnek munkat ami vegul nem is szamit es ismerkedni akarnak velem. Birzalmas csalodotottsagot ereznek... Szakmailag.
2016. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj harmas,te total felreertettel.En nem akarok munkat adni neki,hanem kozos az erdeklodesi korunk( o is en is zeneszek vagyunk).S lenne hozza par szakmai kerdesem es segiteni is tudna nekem es en is neki.No mar most igy gondoltam hogy osszekotom a kellemest a hasznossal igy tudunk talizni es tudtara adni azt hogy nyitott vagyok fele.
2016. máj. 3. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!