Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az egyik kollégátok tetszene, és neki is bejönnétek? Ő egyedül él, én nem.

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Párkapcsolatban élsz? Ha igen semmikép se kellenne mással kapcsolatot kezdened inkább szakíts a mostani pároddal,ha másra vágysz
2016. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen,férjnél vagyok. igazándiból nagyon legyezgeti a hiúságom,hogy amíg a férjem szerint kövér vagyok,addig egy másik férfi nőként tekint rám.
2016. okt. 3. 09:02
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Majd o is eszreveszi a lustasagodat egy ido utan :D. Meg nagy a rozsaszin kod :D.
2016. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
milyen lustaságot?
2016. okt. 3. 09:12
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Hogy mit tennék a helyedben???? Sürgősen keresnék egy helyet, ahol gerincet is árusítanak.

Ja, és elkezdenék fogyókúrázni, mert attól még, hogy felszáll a rózsaszín köd, a narancsbőr, meg a zsíros fenék megmarad!

2016. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Azt nem értem, hogy te mi a búbánatért vagy még férjnél, ha már egyáltalán nem szereted, más után ácsingózol, ő is azt gondolja rólad, hogy egy zsírdisznó vagy?!

Szépen el kell válni, és menni a saját utatokra, nem alázni magad a továbbiakban egy ilyen házassággal.


Aztán hogy a kollégáddal mi lesz, mi nem lesz, az már más tészta. Nekem is volt, aki tetszett, de elvből nem lett semmi: jó munkahelyet nehezebb találni, mint pasit, úgyhogy házi nyúlra nem lövök. A kölcsönös szimpátia még nem garancia semmire.


De a helyedben egész biztosan elválnék! Egy percig nem maradnék így a férjem mellett!

2016. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de miért vagyok gerinctelen?nem csináltam semmit,csak jól esik,hogy valakinek tetszek.a kövérség meg nem csak a zabálás miatt lett,hanem betegség miatt szaladt fel rám 1 év alatt 15 kiló.és bármennyire fogyózok,nem akaródzik lemenni.
2016. okt. 3. 09:17
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

Aki le akar fogyni, az le tud! 15-nél sokkal több kilótól szabadultam meg mindkét terhességem után.

Gerinctelen, akaratgyenge alak vagy. Nőnek semmiképp sem neveznélek.

2016. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Valszeg flörtölgetnék vele,és úgy viselkednék mint akinek szabályszerü FELESÉGE az illető hölgy,(Bizalmas kapcsolat,közvetlen testi kontaktusok,stb,stb...)viszont KÖZVETLEN SZEXUÁLIS KAPCSOLATBA semmiképpen nem mennék bele...Mivel ezt már megcsalásnak érezném...
2016. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem, viselkedjél úgy mint az emberek nagy része.

Pár pásztoróra jót tenne a lelkednek.

2016. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!