Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az egyik kollégátok tetszene, és neki is bejönnétek? Ő egyedül él, én nem.

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 08:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem értem. Az, hogy én mit tennék, számodra teljesen nem releváns. Neked kell tudnod, hogy milyen a házasságod, ha rossz és nincs esély a rendbehozatalára, akkor el kell válni és UTÁNA kezdeni a kollégával valamit.
2016. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nos, kezdjük ott, hogy én nem vagyok hízékony, szóval ilyen tekintetben nem lennék ebben a helyzetben. De olyan már előfordult, hogy foglalt (nem házas) kollégám iránt éreztem vonzódást, ez van, de nem tapostam bele a kapcsolatába, különben meg valamiképpen mégiscsak kötődünk egymáshoz, nem is tudom megmagyarázni, de meglepően jól működünk együtt, és odafigyelünk egymásra, ilyen társat szeretnék, mégsem lett több. Valahogy az élet mindig keresztbe tett, amikor megfelelő emberrel találkoztam.

Neked azt tanácsolom, hogy beszélj a férjeddel, hogy dobjátok fel a házasságotokat, és mondjuk tegyél valamit a túlsúly ellen, ha valóban fennáll, mert a családomban is van, aki talált módszert, és addig ment, amíg nem talált olyat, ami neki működik. Nem biztos, hogy neked is az lesz a megfelelő út, de ha eleve feladod harc nélkül, az rosszabb, és ha sikerül, te fogod jobban érezni magad a bőrödben.

2016. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, bár nem voltam házas "csupán" együtt éltem a volt barátommal. Semmit nem tettem, döglődött már az egész. A kolléga direkt sosem próbálkozott, simán csak barátságos volt, de nyilvánvaló volt, hogy tetszünk egymásnak. Aztán szakítottam a barátommal, elköltöztem és összejöttünk ezzel az akkor már volt kollégával. Azóta boldogan élünk együtt.

A volt barátom is szerette kritizálni a külsőmet, de nem csak azt, hanem általában mindent, amit csináltam. Nem volt már szex sem nagyon, az egésznek semmi értelme nem volt. Csak idő és elszántság kérdése volt, hogy vége legyen.

2016. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van csak én karcsú vagyok és külföldön élek :D Még meg is lep hogy pont én tetszem, odahaza ez lehetetlen volt, így a kérdés nem lep meg :,D (hányinger)

egyébként nem teszek semmit, szeretem a párom, végre boldog vagyok annak ellenére hogy vékony vagyok :D

2016. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre én csak annyit mondok 15 kiló elég látványos.

Kertelés nélkül őszintén, nagyon sok férfi teszi a szépet azért hogy nőket ágyba vigyen, mert egy szexnél a 15 kiló plussz nem akadály. Azt hogy valóban ő erről mit gondol, azt majd akkor tudod meg ha ugyanannyit leszel vele kapcsolatban mint a férjeddel....

Tudod szokták mondani az újdonság varázsa...

2016. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Kurj felre manapsag az a divat, valszeg a ferjed is ezt teszi ha egy zsirfekanak tart :D
2016. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!