Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eleg ennyi egy sirig tarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleg ennyi egy sirig tarto hazassagig?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt, teljesen jol elvagyunk, ha van valami akkor azt megbeszeljuk, nincs veszekedes.

O elvan a kis munkajaval en meg baratnokkel, mire vegez otthon varom. Hetvegente kirandulunk vagy valami, neha elutazunk par napra. Minden teljesen normalis, de azt hiszem hogy o nem szerelmes belem.

Korabban ugy gondoltam akkor fogok ferjhez menni ha valakit jobban szeretek onmagamnal, es en tenyleg nem vagyok onzo, probaltam is, de mindig a sajat erdekeimet tartom szem elott.

Mindent megtesz ertem, minden tokeletes de hianyzik az a plusz.

Nekem ez a kapcsolat eleg kenyelmes, kedves es figyelmes vagyok vele es o is velem. Azaz mi szeretjuk egymast, de nem azzal a mindent elsopro szerelemmel.


2016. okt. 5. 02:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha van egy normális, jól működő kapcsolatod, akkor örülj neki :)

Mindent elsöprő szerelemről fantáziálj nyugodtan, de hidd

el, nagyon sok embernek nincs benne része. Vagy csak annak

mondja :)

Ha szeretitek egymást, hol van a gond?

2016. okt. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Egesz nap baratnozol mig o a "kis munkajaval" eltart teged vagy mi?
2016. okt. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Hát ennél még ezerszer több sem elég!....
2016. okt. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Egy ilyen házasság tovább tatrthat, mint ami nagy fellángolásból lesz. Ott sokan már akkor válnak, ha a kezdeti rózsaszín köd felszállt.

Ha mindketten elégedettek vagytok, és kitartotok egymás mellett, javítotok azon, ha valmi nem működik (válás és megcsalás helyett), és jó a szex, akkor simán lehet, hogy együtt öregedtek meg.

2016. okt. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor en most hadd mondjak ellent.Igy mentem bele a hazassagba,stabilan jo volt,EN eldontottem h nekem ez igy eleg.Azt nem tudom h o mit erzett ezzel kapcsban,nagyon jol elvoltunk tenyleg.


Aztan ez szepen mukodott egeszen addig, amig o nem lett nagyon igazan szerelmes masba es el nem ment.


Azota is nagyon jol megvannak,de ami meg lenyegesebb,ezzel megadta a lehetoseget nekem,h talalkozzak olyannal akivel nekem nem kell kompromisszumokat kotni,aki ha megkerne a kezem,azt hiszem zokognek oromomben annyira mas es izgalmas es naponta tobbszor el kell mondanom h mennyire jo h jott az eletembe.

2016. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kapcsolat jól működik. Egyébként a frissítést, a kapcsolat karbantartását te is kezdeményezheted. Főzöl neki valami különlegeset. Veszel mozi, színház v koncert jegyet (ami titeket érdekel), vendégeket hívsz. Lényeg, hogy a párod is jól érezze magát.

Egyébként 2-3 év alatt bomlik le az úgymond szerelemhormon, ti most tartotok itt.

Nem tudom, miért gondolod, hogy nem szerelmes. Beszélj vele vagy inkább kicsit rázd fel. Visszajön a tűz, de folytonos lángolást ne várj, olyan csak az idióta sorozatokban van, amit még nézni se bírok.

2016. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok jósnő, de élettapasztalatom azt mondatja velem, hogy hosszú távon nem lesz elég. Mégpedig azért nem, mert egy kapcsolatnak (házasságnak) vannak olyan fejlődési fázisai, amiket csak akkor lehet átvészelni, ha nagyon erős az összetartozás érzése. (Nem, nem lángoló szerelem, hanem amikor fontos az, hogy a másiknak is jó legyen.)

Legkorábban az első gyermek születésekor jön egy kapcsolati krízis, amikor újra kell értelmezni a párkapcsolati szerepeket, funkciókat. Ez még egy jól működő, stabil kapcsolatban is feladja a leckét, de az ilyen "elvagyunk" kapcsolatokat tönkre szokta tenni.

A másik, amit már fentebb írtak, hogy a "langyos víz" kapcsolatokba nagyon, de tényleg nagyon könnyen be tud férkőzni egy harmadik személy, és ha nincs erős összetartó erő a pár tagjai között, akkor ez is a kapcsolat végét jelenti.


Nem állítom, hogy végig, élethosszig lángolni kell! Olyan szerintem sem létezik. De ha már az elején sincs meg a tűz, akkor konfliktusok esetén nem lesz hova visszanyúlni, nem lesz meg az az érzés, hogy megéri dolgozni a kapcsolatért! A párkapcsolatot bizony ápolni kell: kedveskedni a másiknak, örömet okozni neki, meghódítani minden áldott nap. És a tettek hozzák az érzéseket... közhely, de az válik fontossá számunkra, amibe (akibe) időt, pénzt, energiát fektetünk. Ha valaki belekényelmesedik egy kapcsolatba, akkor természetes, hogy lanyhulnak az érzései is.

Azt a pluszt, ami hiányzik, TE tudnád beletenni azzal, hogy teszel a kapcsolatodért, kedveskedsz a párodnak, törekszel rá, hogy örömet szerezz neki. Ha te nem teszed, akkor majd (idővel) megteszi más.

2016. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem elég. Nem azt mondom, hogy rózsaszín ködben kell élni. Az igazi szerelem annál sokkal mélyebb dolog, és annál is ami köztetek van.

Valahogy nekem az jön le abból amit és ahogyan leírtál, hogy ez egy ilyen nincs ló, jó a szamár is alapú kapcsolat, elvagytok mint a langyos fos, de nem vagytok szerelmesek egymásba, csak a felszínt kapargatjátok.


Mivel véleményt kértél ezért leírom. Szerintem ez hosszabb távon kevés lesz.

2016. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Titusztitusz ***** válasza:
25%
Az első mondatodban van a lényeg...És ha VALÓBAN így áll a dolog,akkor ENNYI MÁR ELÉG a "sírig tartó házassághoz"...
2016. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez olyan, mint egy barátság, főleg a részedről, mivel Ő mindent megtesz érted,neked kényelmes.

Jó lenne tudni hány évesek vagytok. Ha nem éreztél iránta szerelmet, lehet kevés a házassághoz, mert barátnőzés mellett is beüthet a szerelem, ha nagyon ráérsz. Neked kell érezni, kielégít-e hosszútávon is ez a langyosvizes állapot.

2016. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!