Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eleg ennyi egy sirig tarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleg ennyi egy sirig tarto hazassagig?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt, teljesen jol elvagyunk, ha van valami akkor azt megbeszeljuk, nincs veszekedes.

O elvan a kis munkajaval en meg baratnokkel, mire vegez otthon varom. Hetvegente kirandulunk vagy valami, neha elutazunk par napra. Minden teljesen normalis, de azt hiszem hogy o nem szerelmes belem.

Korabban ugy gondoltam akkor fogok ferjhez menni ha valakit jobban szeretek onmagamnal, es en tenyleg nem vagyok onzo, probaltam is, de mindig a sajat erdekeimet tartom szem elott.

Mindent megtesz ertem, minden tokeletes de hianyzik az a plusz.

Nekem ez a kapcsolat eleg kenyelmes, kedves es figyelmes vagyok vele es o is velem. Azaz mi szeretjuk egymast, de nem azzal a mindent elsopro szerelemmel.


2016. okt. 5. 02:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

Akkor most hagy mondjak ellent az eddigi hozzászólóknak. Szerintem elég lesz, ha tudtok kedvesek és figyelmesek maradni egymáshoz. A nagy szerelem úgyis kialszik egy idő után és az marad ami most nálatok van, jó esetben. Rossz esetben veszekedés, félrelépés, egymásra köpködés.

(amúgy nem lehet megjósolni mi lesz)

2016. okt. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


2: igen, eltart, nincs ebben semmi rossz, DE én a háztartást vezetem, majdnem minden nap több fogást is készítek. egyébként jogon végeztem, akár dolgozhatnék is, de ő nem szeretné, szóval nem csak önkényesen élvezem a pénzünket.


10: 24 és 25 évesek vagyunk


többieknek: szoktunk egymásnak kedveskedni, pl. ő elhív vacsorázni, virágot hoz, én meg pont színházat, kiállításokat szoktam szervezni, esetleg hétvégére kirándulást, mert neki ezzel nincs ideje foglalkozni.


A fejébe ugyan nem látok, de én soha nem hagynám el senkiért, és Isten a tanúm hogy életem végéig szeretni fogom.

Tudom hogy Ő sem alázna meg soha azzal, hogy elhagy valakiért, mivel neki tökéletes így, és azt mondta nálam jobbat keresve se találna, és boldog amiért mindig mindenben mellette állok.


Nektek hogy alakultak az olyan kapcsolatok ahol sosem voltak nagy fellángolások?

2016. okt. 8. 01:51
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

12. Nekem a fellàngolások 1-2 hónapig tartottak. Ami annàl picit mélyebb volt, de még mindig nem szerelem, az sem tartott ki az 1. évfordulóig, csak 10 hónapig, ès az első 3 volt boldognak mondható. Aztàn kezdte kimutatni a foga fehérjét, én próbàltam esélyt adni a dolognak, de nem tudtam beleszeretni. A sima emberi szeretet kevés volt, aztàn az is elmúlt. Nagyon csúnya szakítàs volt, mikor elhagytam. Megundorodtam tőle a végére.


Nekem a valódi mély szerelem az igazi. Mivel csak 30 éves vagyok, nincs évtizedes tapasztalatom. De soha senki màssal nem éreztem ilyet...még csak a közelében sincsenek a régi kapcsolataim ennek. 6,5 éve vagyunk együtt. 5 éve hàzassàgban.

2016. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!