Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ahol hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ahol hatalmas korkülönbség van a két fél között ott van szex, vagy csak kirakatkapcsolat?

Figyelt kérdés
Pl,ha egy fiatal,30 körüli nő összejön egy 60-70 körüli tehetős úriemberrel,ott van köztük valami,vagy csak kirakatkapcsolat az egész?
2016. nov. 24. 03:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen házaspárt, a kor is stimmel. A pasi (bácsi) elég gazdag, de amikor összeházasodtak x éve, akkor a nő még szerette. Tudniillik elismert sportoló volt, szóval úgy ahogy még kinézett 50 évesen is. A nő mesélte, hogy szex a vége felé elég ritkán volt már, az is csak pár percig tartott, mert a bácsi nem bírta sokáig. A nő a válás előtti években elkezdte csapolni a férje számláját titokban, és vett rajta a lakást aztán összejött egy fiatalabb pasival.
2016. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

És szerintetek a férfit zavarja,ha azt érzi a nőn,hogy "oké szét teszem a lábamat,de azért csodát ne várj" elvet vallja:D

Vagy azért meg is kell játszania,hogy élvezi?:D

2016. nov. 24. 12:45
 13/15 anonim ***** válasza:

#11 vagyok

Azt a férfit akiről én írtam nem zavarta, fel se tűnt neki, hogy a nő nem élvezi.

2016. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van egy 32 éves nagyon szép kolleganőm, neki egy 60 éves párja van, 5 éve vannak együtt. A párján igencsak látszik a kora, de korához mérten jól néz ki, és nagyon normális pasi. Biztosan tudom, hogy határozottan van nemi életük, és jól működik a párkapcsolatuk. Elsőre persze fura volt őket látni, mert tényleg olyan, mintha apát és lányát látnád. :)
2016. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok ember nincs képben ezzel kapcsolatban, de egy 60-70 közötti egészéges! férfi, aki odafigyel magára, igenis tud szexuálisan aktív lenni.

Még mielőtt bárki meggyanúsítana, nem, még nem próbáltam, csak lapozgattam már biológiakönyvet :D

Az egy másik kérdés hogy egy 30 körüli fiatal nő meg tudja-e kívánni egy 60 éves testét, de biztos előfordul hogy igen. gondolom ha egy háztartásban élnek akkor annyira csak nem undorodhat egyik a másiktól.

2016. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!