Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Előfordulhat az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat az, hogy egy házaspár kézenfogva sétál egymással az utcán, közben pedig nincs rendben a házasságuk?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 17:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Csak nem te vagy a szerető? Vagy miből gondolod hogy nincs rendben a házasságuk?
2016. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a másik két válaszolónak is, szintén adtam zöldet.:)

Utolsó, imádom, amikor az ember feltesz egy egyszerű kérdést és egyből szerető lesz belőle.:D

2016. nov. 27. 18:04
 13/22 A kérdező kommentje:

Egyébként csak ismerem ezt a házaspárt, a férfi soha nem mond pozitív dolgokat a feleségéről, csak negatívokat, viszont láttam már őket kézenfogva sétálni. Ezért nem értem, hogy akkor most mi van...

És NINCS közünk egymáshoz ezzel a férfival, csak ismerősök vagyunk, nem is pályázunk egymásra, tehát nem ezért a kérdés.

2016. nov. 27. 18:07
 14/22 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok még házas, de talán a párkapcsolat is elég releváns...

Szóval én se vagyok mindig jó véleménnyel a páromról, mindketten piszkosul makacsak vagyunk, és sok az ellentét, és bár nem vagyok az a fajta, aki elhordja mások előtt, de ha olyan lennék, lenne mit :D (kölcsönös a dolog, nyilván ő is mesélhetne, mekkora hárpia vagyok)


De ha megyünk valahova, akkor nem azon töprengünk, hogy mekkora patáliát csapunk máskor, akkor a *közös* program az első, és mindkettőnk számára teljesen természetes a kézenfogva sétálás, elképzelni sem tudnám másképp, minden gond ellenére.


Szóval az, hogy nincs esetleg teljesen rendben a házasságuk, az nem jelenti azt, hogy ne lennének érzelmeik egymás felé, vagy hogy ne akarnák kifejezni ilyen módon a megmaradt köteléket. Szerintem. :)

2016. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, erre nem gondoltam, amit írtál, így tényleg hasznos válasz volt.:)
2016. nov. 28. 12:34
 16/22 anonim ***** válasza:
Sokaknak fontos, hogy mások mit szólnak.... fontos a látszat!
2016. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
64%
Mindig öröm tölt el, ha kézenfogva járó párt látok. Ez a meghittség jele, akik között áramlik a minden tekintetben: -- testi, lelki-- egymásra találás. Ez nagyon ritka, ez egész életen át tart. Régóta látok itt a környékünkön egy idős házaspárt, évek óta mindig mindenhova együtt, kézenfogva járnak. Egyszerűen jól érzik magukat egymás társaságában a fiatal koruktól végig. Marica
2016. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mikor nem volt velunk minden rendben,mi nem jartunk kezen fogva...De 6 eve ujrakeudtuk,es azota mindig fogja a kezem seta kozben,tv nezeskor is..
2016. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Agogy írták itt többen is, egy kapcsolat nem állandó amplitudóval létezik, egyik nap óriási patália vagy valami vita, másiknap felhőtlen kéz a kézben.
2016. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sokszor legszívesebben valtam volna de ha ö megfogta a kezem nyilvan nem fogom eltolni.


Olyan is volt hogy vita utan nem akartam adni a kezem de kis idő elteltevel ujra fogtuk egymas kezet.

Olyan is volt/legtobbszor igy van.. hogy az utcan puszi, csók , ölelés tölle -vagy ha valahova megyunk- othon viszont nem törődik velem szex kb.1szer 2-4 het alatt mert legtobbszor faradt..

Vagyis az amit sokszor latunk az csak ideig-óraig való. Hogy mi van a szívben az más..

2017. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!