Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A friss házasok valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A friss házasok valóban kapnak 100 000 ezer Ft támogatást az államtól?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikkben de nem jártam utána jobban és most bizonytalan vagyok, ezen kívül még érdekelne az, hogy én 19(f) Budapesten lakom a menyasszonyom viszont Szabolcsban mindegy, hogy melyik megyei önkormányzatban esküdünk meg? A friss házasság jár-e valamilyen plusz kötelezettséggel az államnak vagy költséggel (adó)?

2016. nov. 30. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a 100.000ft elmegy az anyakönyvvezetőre+ruhára stb... úgyhogy ha emiatt házasodnál...

Nincs olyan, hogy meghátasodsz és küld állambácsi egy 100ezer Ft-os csekket! Talán kaptok valami adókedvezményt a későbbiekben vagy valami ilyesmi...

2016. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
100 000 ezer? Az nem kicsit sok? Az már 100 millió Ft.
2016. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
19 évesen? Együttélés nélkül? Sok sikert.
2016. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha ilyen letezne,boldog-boldogtalan hazasodna a penzert akarkivel.Miert jo ez allambacsinak?
2016. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Bizonyos önkormányzatok adnak csak, de kevés helyen van így.
2016. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
24 hónapon át havi 5000Ft adókedvezmény, ha van miből levonni.
2016. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a cikk a friss hazasok kedvezmenyerol szol. Adovisszaterites. 5000 ft 2 evig.
2016. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2 évig 5 e Ft-tal kevesebbet kell adóznod, tehát ennyivel nő a fizetésed, vagy a házastársadé. Ennyi. De remélem ezért nem akartok összeházasodni. Ja és csak addig jár amíg nincs gyerek, mert utána családi adókedvezményt kapsz.
2016. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat különösen az utolsó három válaszolónak tőlük megtudtam amit szerettem volna. Nem nem a pénzért házasodok bár sajnálom, hogy ilyet még csak feltételeztek is és úgy gondolom, hogy egy jó családi hátérrel rendelkező 19 éves is tud ilyen életre szóló megfontolt döntést hozni ha megtalálta azokat az értékeket a párjában amelyekben egy egész életen át tud kapaszkodni és kitartani mellette egyébként pont az együttélést szeretném elkerülni a házassággal mert helytelennek tartom házasság nélkül még egyszer köszönöm a válaszokat azoknak akik valóban segíteni akartak!
2016. nov. 30. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ha szerencséd van megtalálhatod a számodra tökéletes társat, én 17 voltam mikor összejöttünk a férjemmel. Ennek már 9 éve. De eszembe nem jutott volna együttélés nélkül házasodni. Nektek sem javaslom. Úgy ismeritek meg egymást igazan ha együtt éltek. Persze jól is elsülhet, de szerintem baromi nagy felelőtlenség.
2016. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!