Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A friss házasok valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A friss házasok valóban kapnak 100 000 ezer Ft támogatást az államtól?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikkben de nem jártam utána jobban és most bizonytalan vagyok, ezen kívül még érdekelne az, hogy én 19(f) Budapesten lakom a menyasszonyom viszont Szabolcsban mindegy, hogy melyik megyei önkormányzatban esküdünk meg? A friss házasság jár-e valamilyen plusz kötelezettséggel az államnak vagy költséggel (adó)?

2016. nov. 30. 14:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az a 100.000ft elmegy az anyakönyvvezetőre+ruhára stb... úgyhogy ha emiatt házasodnál... "

Hétköznap a papir aláirása ingyenes, meg menyasszonyi ruha se szükséges ám a házassághoz.

2016. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!