Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfiak, nök, hogyan latjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nök, hogyan latjatok ezt? Csak ö lehet feltekeny?

Figyelt kérdés

A ferjem nem viseli elmha feltekeny vagyok, nagyon rosszul reagal ra.ez meg eddig nem nagy gond, mivel en sem szeretem a feltekenysegi Vitakat de tegnap egy viccböl elsütött mondta miatt akadt ki amit tenyleg csak viccnek szantam.

Ami különös szamomra, hogy ö ugyanezt szokta csinalni csak eh nem problemazok rajta es nem sertödök meg, meg valahol jol is esik a kis feltekenyseg...szoval neki lehet nekem pedig nem...jaj nekem ha valamit megjegyzek...tegnap bocsanatot kert es belatta h csak vicceltem...De meg hus miert van ez?



2016. dec. 3. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az elgepelesekert, a tablet magatol javitja az irast
2016. dec. 3. 20:02
 2/3 anonim ***** válasza:

már alapból a féltékenység is egy hibás viselkedési minta.

1-1-re álltok defektességben.


kellene kicsit fejlődni érzelmi téren, önismeret-kommunikáció

2016. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, elég nehéz kihámozni, hogy mit szeretnél. Fordítok egyet a többieknek, hátha több választ kapsz, ha érthető lesz a kérdés.


A férjem nem viseli el, ha féltékeny vagyok, nagyon rosszul reagál rá. Ez még nem nagy gond, mivel én sem szeretem a féltékenységi vitákat, de tegnap egy viccből elsütött mondatom miatt akadt ki, amit tényleg csak viccnek szántam. Ami különös számomra, hogy ő ugyanezt szokta csinálni, csak én nem problémázok rajta, és nem sértődök meg. Még valahol jól is esik a kis féltékenység...

Szóval neki lehet (féltékenységgel kapcsolatban viccelődni - a szerk.), nekem viszont nem; jaj nekem, ha valamit megjegyzek. Ugyanakkor tegnap bocsánatot kért, és belátta, hogy csak vicceltem (ezzel a kérdés értelmetlenné vált, a konfliktus megoldódott - a szerk.). De mégis miért van ez?

2016. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!