Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nős férfiak, előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak, előfordult, hogy beleszerettetek valaki másba? Hogyan küzdöttetek ellene?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy megpróbáltátok elfelejteni, megszakítottatok vele minden kapcsolatot? Működött?
2016. dec. 14. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Olyan volt párszor, hogy beindított, de nem foglalkoztam vele, inkább leléptem.

2016. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan már nem vagyok nős, de amikor az voltam, nem fordult elő soha.

Az persze más dolog, hogy kb. minden csinos fiatal csajszit megraktam volna(sose tettem meg, mielőtt valaki nekemtámad), de az nem szerelem.

2016. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Jelen. Küzdök jelenleg is. A kapcsolatmegszakítás nem működött. Túl fájdalmas, pont azért mert szeretem. Jelenleg az érzelmek fokozatos leépítésen vagyok. Úgy gondolom idővel múlnia kell a dolognak. Valamivel jobb már, de még messze nem az igazi. :(
2016. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

A testem szerelmes lett már más férfiba. Nálam nem volt opció, hogy elkerülöm, mert tőlem 20 cm-re dolgozott minden áldott nap.

Én megbeszéltem a helyzetet a párommal, és javítottunk, felráztuk kicsit a kapcsolatunkat. A férfivel továbbra is kedvesen és barátságosan viselkedtem de ennyi. Próbáltam kerülni vele a kontaktot ha lehetett és maximálisan a munkára koncentrálni. Munka után pedig a páromra koncentráltam. Továbbá mindig ott volt a szemem előtt, hogy ő is ember. Ő büdös ha megizzad, biztos vannak idegesítő szokásai, valami igénytelensége, az ő zoknija sem illatosabb egy egész napos viselés után... szóval emberibbé tettem a gondolataimban, és így szépen kezdett lanyhulni a vonzalom.

2016. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben mint 3-as.
2016. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!