Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz kapcsolatban éltetek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatban éltetek és beleszerettetek más vkibe. Van akit ez félelemmel töltött el?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék.
2016. márc. 5. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos el sem tudom képzelni, milyen lehet rossz kapcsolatban élni. Ami rossz nekem, azt nem csinálom, kivéve ha rá vagyok kényszerülve. De egy párkapcsolat olyasvalami, ami nem szükséges az élethez, hanem valami plusz, valami, ami megédesíti az életet.

Ha nem jó a benne élő megélése szerint, akkor miért is ragaszkodna hozzá az illető?

2016. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én voltam benne. Nos igen. Eleinte féltem. Hogy mi lesz ha az új szerelem elhagy meg stb. Mert ugye azzal kezdtem hogy van párom de rossz a kapcsolat. Elfogadta. Amikor tudtunk taliztunk. Eltelt így egy év. Én voltam bizonytalan hogy költözzek hozzá vagy sem? Mert ugye volt a kapcsolatom,az volt az otthonom. De léptem. És nem bántam meg. Legyen kevesebb mindenem de olyannal élek aki boldoggá tesz aki szeret és ez a legfontosabb. Hiszen azért élünk hogy minden jó legyen hogy boldogok legyünk.
2016. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es meddig voltál a rossz kapcsolatban? Mit adott a rossz kapcsolat, hogy benne maradtál? Az otthonom alatt a biztonságot értetted?
2016. márc. 5. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Túl vagyok már pár rossz kapcsolaton, igazából mindig kíváncsisággal fogott el, mikor más felé kezdtem érdeklődni, illetve bele találtam zúgni. Talán a félelmetek oka, hogy a változástól, az újtól féltek, meg persze a magánytól. Egy valamit minden félősnek szeretnék mondani:


Csak úgy nyerhetsz, ha kockáztatsz! Ha változtatsz 50%-od van a nyerésre, a jobb életre, de amíg nem kockáztatsz, biztosan vesztes maradsz!


29/F

2016. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 es vagyok. Hosszú évekig voltam a rossz kapcsolatban. Hogy miért? Nos mert nincs családom,akikhez fordulhatnék. Féltem az egyedül léttől meg sok minden mástól. Így inkább tűrtem,nyeltem. De mikor léptem,egyedül éltem fél évet és jó volt. Mármint az a része hogy megszabadultam a rossz múlttól. De rossz volt egyedül.
2016. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!